TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa: Ponad 300 ton węgla czeka na składach

Wtorek, 14 marca 2023 o 15:25, aktualizacja Wtorek, 14 marca 2023 o 15:47, autor: 8
Wschowa: Ponad 300 ton węgla czeka na składach

Na terenie gminy Wschowa, wciąż dostępna jest opcja nabycia węgla po preferencyjnych cenach, sprzedawanego za pośrednictwem Urzędu Miasta i Gminy. Na stanie jest obecnie ponad 300 ton węgla, które czekają na składach opału.

Burmistrz Konrad Antkowiak: Apelujemy do osób, które zadeklarowały chęć zakupu opału, o odbiór zaświadczenia i węgla. Przypominam, że opłatę za zakup węgla mogą Państwo uiścić w formie płatności kartą w ratuszu przy odbiorze zaświadczenia niezbędnego do zakupu lub gotówką na składach podczas odbioru węgla.

Mieszkańcy mogą wybierać między kilkoma składami, które dysponują węglem:

  • Firma Kowalski Sp. z o.o. przy ulicy Kolejowej 1,
  • P.H.U. Profil Piotr Wójcik przy ulicy Konradowskiej 9,
  • Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. przy składzie na ulicy K. Wielkiego 24
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Grzelak przy składzie na ulicy Konradowskiej 9B.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~Luk
14.03.2023 16:14

Najpierw rząd i media prowadzą propagandę, że nie będzie opału i ludzie ogłupieni kupują za kosmiczne pieniądze a teraz cena spadła i węgiel leży na placach bo nikt juz nie potrzebuje ani nie ma za co juz kupić...

avatar
~Rr
14.03.2023 16:39

I nie da się upalić w piecu

avatar
~do Luk-a
14.03.2023 22:49

Pewnego razu głuchy słyszał, że ślepy widział, jak szczerbaty gryzł jabłko... Tak powiedział mu niemowa. Mówisz dzieciaku jak TEN, który mówi, że nie mówił tego, co powiedział, nawet jak puszczają MU film ze spotkania na którym mówi to czego podobno nie powiedział.

avatar
~Do (Luk)
15.03.2023 08:02

Nie wiem w jakim celu wpakowałeś do jednego kotła PARTACTWO rządu pisp+plus MEDIA ???. Media miały w obowiązku opisywać i reagować na PARTACTWO TEGO RZĄDU odnośnie problemów energetycznych oraz opałowych na rok 2022/2023, bowiem od tego są aby Nas o wszystkich łajdactwach rządzących z wyprzedzeniem powiadamiać !!!!. Zaś OBOWIĄZKIEM każdego rządu, który dorwał sie do władzy jest prowadzić racjonalną i uczciwą pracę wobec Suwerena !!!!. My jako Naród od pierwszych dni tego Totalnego Nieróbstwa tego rządu jesteśmy nagminnie oszukiwani, mamieni OBIETNICAMI, a to ; milionem mieszkań - a co mamy, grzyby i totalną fuszerkę w tym temacie, - a to, tanimi cenami w tematyce węgla, energii, żywności - a co mamy, totalne podwyżki i ruinę w gospodarstwach z totalnym zadłużeniem naszego państwa !!!!!. Ograniczyli Nasze Lokalne samorządy w dochodach, narzucili im skup węgla - śmieci węglowych - I O TO SA TEGO SKUTKI !!!!!. A teraz jak gdyby NIC wychodzi ich premier (Mateusz) i wciska nam kolejne kity na kolejna ich kampanię wyborcza i sie cieszy sam z siebie !!!!. Szok i Żenada jak można ponad 8 lat tak mamić naród i trwać przy korycie władzy ????!!!!!! . Narodzi gdzie ty masz oczy i honor ?????.

avatar
~Wschowianin
15.03.2023 11:37

Ludzie kupili już wcześniej węgiel aby się zabezpieczyć zanim wszedł ten rządowy . Nasi włodarze się spóźnili o 2 miechy z tym węglem niestety . Teraz zostaną z nim do następnego sezonu . A jak na składach cenacspadnievw dół to już go nikt nie kupi :)))))

avatar
~OSIEMPLUS***
15.03.2023 08:19

::::respiratory, maseczki, prom w Szczecinie, elektrownia widmo za miliony w Ostrołęce, wierze a Srebrna i pis, mieszkania Plus z dykty, ławeczki za setki tysięcy na sezon, stadnina koni w Janowie, węgiel NIE Polski, a śmieć węglowy, totalne drożyzny we wszystkich resortach + żywność i nośniki energii, totalne zadłużenie państwa, a la życie na zeszyt, milin samochodów elektrycznych, 100 mostów i obwodnic, przystanek PKS i PKP na wyciągniecie ręki, Opieka zdrowia pod psem - totalna drożyzna leków i ich brak na rynku, wzrost nienawiści i zawiści z podziałem społeczeństwa na gorszych i lepszych . Totalne Uwłaszczenie sie na Mieniu Suwerena , a la "Willa Plus" , a la Spółki Skarbu Państwa jak własny majątek partii pis plus < itd. , itd., itd., ,,,,,, można tak bez końca wymieniać te pseudo sukcesy partii i jej koalicjantów po ich ośmiu latach rządów !!!!!!. A Ty Suwerenie śpisz !!!!, spisz jak oni Ci majstrują przy ordynacji wyborczej !!!!. A ty Suwerenie Śpisz !!!!.

avatar
~cała prawda, całą dobę
15.03.2023 13:07

Opozycja i media prowadzili propagandę, że nie będzie opału i ludzie ogłupieni kupują za kosmiczne pieniądze a teraz cena spadła i co teraz ? Pamiętacie oPOwieści że prądu nie będzie, że benzyna PO 10 złotych, bo już zmieniają na Orlenie tablice z cenami, itd, itp.

avatar
~??
27.04.2023 03:33

Jaka cena na dzień dzisiejszy jest za ten , powiedzmy węgiel ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl