TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa. W dziś odbędzie się piknik sportowy „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną”

Czwartek, 20 lipca 2023 o 13:00, aktualizacja Czwartek, 20 lipca 2023 o 13:36, autor: 4
Wschowa. W dziś odbędzie się piknik sportowy „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną”

Już w najbliższy czwartek (20 lipca) w godzinach 16:00-19:00 w Parku Tysiąclecia (Nad Stawami) odbędzie się pierwsze wakacyjne spotkanie w cyklu „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” we Wschowie. Organizatorem wydarzenia Gmina Wschowa wraz jest firmą Górski Sport. Przygotowano wiele atrakcji.

Będą promować zdrowy styl życia

Do udziału w wydarzeniu zaprasza Burmistrz Konrad Antkowiak. Celem cyklu „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i dorosłych. To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie, bawiąc się i rywalizując.

Atrakcje i konkurencje sportowe

Podczas spotkania będzie można wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, które dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dzięki temu zarówno najmłodsi, jak i dorośli będą mieli okazję do wspólnej rywalizacji i czerpania radości z aktywności fizycznej. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od swoich umiejętności sportowych.

Mamo Tato, chcę być zdrowy również w sierpniu

Lipcowe spotkanie "Mamo Tato, chcę być zdrowy" w Parku Nad Stawami to tylko początek. Kolejne wydarzenie odbędzie się 10 sierpnia pod murami miejskimi.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak, Aktywna Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Straszne
17.07.2023 14:54

..to już nie ma w mieście instytucji,która przygotuje fikołki i biegi w workach...to dopiero rozpierducha P.Antkowiak...wspolczuje

avatar
~Zadowolona
18.07.2023 14:54

Do Straszne, gościu powinieneś się cieszyć,że jeszcze jest taki Ktoś,który podjął się takiej imprezy,pierwszy polecisz,brawo dla organizatorów, pozdrawiam

avatar
~Mamaa
20.07.2023 14:21

Super pomysł. Z chęcią wezmę udział z dziećmi. Choć taka prośba, chcemy dzieci aktywizować, odwrócić uwagę od telefonów itd. a na takich imprezach wszystko ofotografowane. A potem dziwimy się że nastolatki gdzie się nie ruszą to telefony, fotki, relacje. Bawmy się z dziećmi, beztrosko i wspólnie. Nikomu nie trzeba udowadniać że coś się dzieje, bo jak ktoś nie chce to i tak nie ruszy się z domu. Tylko ogląda w internecie innych.

avatar
~do Mamaa
20.07.2023 16:28

Kto podsuwa telefony dzieciom by mieć święty spokój w domu? Przynajmniej mężem się zajmiesz.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl