TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa. Trwa III Piknik Organizacji Pozarządowych (FOTO)

Niedziela, 10 września 2023 o 12:14, aktualizacja Niedziela, 10 września 2023 o 12:42, autor: 0
Wschowa. Trwa III Piknik Organizacji Pozarządowych (FOTO)

Na wschowskim Rynku rozpoczął się III Piknik Organizacji Pozarządowych. Do wspólnej integracji zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrada Antkowiak oraz pełnomocnik ds. organizacji pozarządowych w Gminie Wschowa, Renata Chilarska.

Bogaty program dla każdego

Dziś we Wschowie nie można mówić o nudzie. Dokładnie 17 stowarzyszeń przygotowało dla uczestników pikniku szeroką gamę atrakcji. Na najmłodszych czekają animacje, nie zabrakło loterii fantowej i lokalnych przysmaków. Na stoiskach czekają pierogi, ciasta oraz orzeźwiająca lemoniada.

Trwa Garażówka

Przy okazji trwającego pikniku, na Rynku odbywa się również Wschowska Garażówka, organizowana przez Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. To doskonała okazja dla wszystkich poszukiwaczy perełek z drugiej ręki, których na stoiskach wystawców nie brakuje.

Okazja do integracji

Piknik jest otwarty dla wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie jest doskonałą okazją do bliższego poznania działalności lokalnych organizacji pozarządowych, których w gminie Wschowa nie brakuje. Wydarzenie potrwa aż do godziny 16:00. Wstęp wolny.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl