TworzymyGłos Regionu

reklama

Wpadło 15 osób. Policjanci potrzebowali jedynie miesiąca

Czwartek, 02 lutego 2023 o 23:39, aktualizacja Piątek, 03 lutego 2023 o 02:16, autor: 4
Wpadło 15 osób. Policjanci potrzebowali jedynie miesiąca

W ostatnim czasie wschowscy policjanci Wydziału Kryminalnego specjalizujący się w poszukiwaniach osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, jak również dzielnicowi, policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego oraz sławscy mundurowi osiągnęli znaczący sukces w ściganiu osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Od początku 2023 roku udało im się zatrzymać 15 poszukiwanych osób.

Najczęstszą przyczyną zatrzymań były nakazy sądowe, które zobowiązywały policjantów do ustalenia miejsca pobytu i doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego. Wśród zatrzymanych znalazło się 14 mężczyzn i 1 kobieta. Najmłodszy poszukiwany miał 20 lat i pochodził z gminy Wschowa, w chwili zatrzymania posiadał przy sobie środki odurzające.

W trakcie realizacji swoich obowiązków policjanci często spotykają się z osobami, które starają się uniknąć aresztu bądź ukryć się przed organami ścigania. W takich sytuacjach mundurowi muszą być bardzo czujni, by odnaleźć poszukiwane osoby i zatrzymać je.

Takie sukcesy policjantów są niezwykle ważne dla utrzymania porządku i bezpieczeństwa w naszym regionie. Dzięki wysiłkowi funkcjonariuszy udało się zapewnić sprawiedliwość i ukarać tych, którzy łamali prawo. Policjanci wschowscy i sławscy pokazali, że są niezwykle skuteczni i zdeterminowani w swoich działaniach, a ich zaangażowanie przynosi realne rezultaty.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~zyta
03.02.2023 12:00

a co wcześniej robili

avatar
~Aa
03.02.2023 21:37

Bronili schodów przed kobietami

avatar
~lechwoj
06.02.2023 08:25

„Jednym z filarowych zadań z jakimi na co dzień spotykają się policjanci jest wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Policjanci ustalają miejsca pobytu osób poszukiwanych przez organy ścigania, ale również realizują nakazy doprowadzeń osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości do aresztów śledczych i zakładów karnych. Policjanci specjalizujący się w poszukiwaniach niejednokrotnie zatrzymują osoby poszukiwane nie tylko na terenie powiatu wschowskiego. Mundurowi w takcie wykonywania swoich zadań bardzo często spotykają się z osobami, które aby uniknąć izolacji w zakładzie karnym wykazują się ogromną determinacją i starają się niejednokrotnie uciec bądź ukryć w różnych miejscach. nadkomisarz Maja Piwowarska” A co robili do początku 2023 roku?

avatar
~DO "lechwoj"
06.02.2023 14:46

Czy ty pracujesz jako rzecznik rzeczniczki (MP)?. Ponadto świetne pytanie ; - """co robili do początku 2023 roku""?, a może je poszerzymy o to co robią całymi dniami, tygodniami , miesiącami, latami , bowiem nic na ten temat nie piszą i nie ma nic na temat ich super specjalistycznych wynikach - tak jak ten ???.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl