TworzymyGłos Regionu

reklama

WORD-y wznawiają egzaminy na prawo jazdy

Środa, 29 kwietnia 2020 o 16:26, autor: 0
WORD-y wznawiają egzaminy na prawo jazdy

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. przywracają egzaminy praktyczne i teoretyczne na prawo jazdy. - Od dnia 4 maja 2020 r. sukcesywnie rozpoczynamy tworzenie możliwości i egzaminowanie na prawo jazdy, zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Powyższe działanie dotyczy wszystkich kategorii prawa jazdy – informuje WORD w Zielonej Górze.

4 maja br. WORD w Zielonej Górze wznawia zapisy na egzaminy, natomiast egzaminy teoretyczne i praktyczne rozpoczną się 7.05.2020 r. Ośrodek pracować będzie w pełnym wymiarze czasu pracy od 7 maja 2020 r. Do tego czasu ustalone zostaną dodatkowe zasady organizowania i przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy w tut. WORD, które zezwolą na nierozprzestrzenianie się wirusa i zachowanie maksimum bezpieczeństwa dla egzaminowanych i egzaminujących, a także pracowników.

Informacja o odpowiednio przygotowanych i wdrożonych  procedurach bezpieczeństwa w najbliższym czasie będzie dostępna na stronie internetowej Ośrodka oraz będzie prezentowana każdej zgłaszającej się na egzamin osobie.

WORD w Gorzowie Wlkp. informuje, że od 27 kwietnia br. terminy egzaminów można ustalać telefonicznie i elektronicznie (platforma INFO-CAR), natomiast od dnia 4 maja br. Ośrodek całkowicie wznawia egzaminy państwowe wszystkich kategorii prawa jazdy. Prowadzone będą również szkolenia w trybie on-line oraz w trybie stacjonarnym.

UM Woj. Lubuskiego

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl