TworzymyGłos Regionu

Wojewoda Lubuski spotkał się ze wschowskimi dyrektorami i nauczycielami (VIDEO)

Piątek, 14 października 2022 o 18:27, aktualizacja Piątek, 14 października 2022 o 18:45, autor: 2
Wojewoda Lubuski spotkał się ze wschowskimi dyrektorami i nauczycielami (VIDEO)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wraz ze Starostą Wschowskim Andrzejem Bielawskim spotkali się z dyrektorami szkół i kadrą pedagogiczną ze Wschowy. W Dzień Edukacji Narodowej nie obyło się bez życzeń i dyskusji o lokalnej oświacie. Spotkanie odbyło się w auli I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie.

Przypomnijmy, że wczoraj (13 października) w murach I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie odbyły się powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Relacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~EDUKACJA?
16.10.2022 09:04

Ktoś kiedyś powiedział "Edukacja głupcze....". Jak to się ma do obecnej rzeczywistości? - ponoć nauczyciele protestują i są w konflikcie z obecną władzą, a jak widzimy jedni protestują i walczą o swoją godność i nie tylko, a inni potulnie biorą udział w tym czasie w tego typu obłudnych spotkaniach ????. To jak to jest z Wami szanowni nauczyciele ?, co z Waszym protestem wobec obecnej władzy ?. Jeśli protest to protest to, a nie wspólne z nimi świętowanie, czym utwierdzacie tą władze i ich działania wobec was !!!!!. Zastanówcie się, bowiem stajecie się niewiarygodni !!!!.

avatar
~Adaś
17.10.2022 11:55

Ad. " EDUKACJA?" - forumowiczu...., żeby Twój wywód był pełny w obrazie, powinieneś dopisać słowo -strach. Po prostu, boją się o pracę.... mają rodziny na utrzymaniu, kredyty i młodość której nie chcą stracić na "emigracji" ? W jakimś znaczeniu ich rozumiem, choć to co napisałeś jest słuszne. Jeszcze nie są przy ścianie, jeszcze dają radę ale na pewno ta grupa społeczna będzie wiedziała co przy urnie zrobić. Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl