TworzymyGłos Regionu

Włamał się do automatu do odkurzacza samochodowego!

Środa, 26 stycznia 2022 o 15:21, aktualizacja Środa, 26 stycznia 2022 o 15:25, autor: 0 1391
Włamał się do automatu do odkurzacza samochodowego!

W ręce policjantów Wydziału Kryminalnego wpadł 31-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego, który pod koniec ubiegłego roku postanowił włamać się do automatu wrzutowego do odkurzacza samochodowego usytuowanego na jednym z parkingów w Sławie. Kolejny raz przydatny i skuteczny okazał się monitoring.

Do zdarzenia doszło 27 grudnia ubiegłego roku. Dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację o tym, że nieznany sprawca pod osłoną nocy włamał się do automatu wrzutowego do odkurzacza samochodowego znajdującego się na jednym z parkingów w Sławie. Zakapturzony mężczyzna uszkadzając kłódki wyciągnął z automatu znajdujący się tam bilon. Straty zostały wycenione na 500 złotych.

Z zapisu monitoringu policjanci kryminalni krok po kroku starali się wyciągnąć jak najwięcej informacji na temat sprawcy. Mężczyzna po opróżnieniu automatu oddalił się w nieznanym kierunku.

Zaangażowani w sprawę wschowscy i sławscy kryminalni analizując wszystkie pojawiające się okoliczności wpadli na trop sprawcy. W ubiegłym tygodniu mundurowi odwiedzili 31-latka w jego miejscu zamieszkania. Mężczyzna zaskoczony był wizytą mundurowych. Do przedstawionego zarzutu kradzieży z włamaniem przyznał się.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl