TworzymyGłos Regionu

reklama

Wigilia Miejska i Jarmark Bożonarodzeniowy we Wschowie!

Sobota, 17 grudnia 2022 o 08:17, aktualizacja Sobota, 17 grudnia 2022 o 12:26, autor: 9
Wigilia Miejska i Jarmark Bożonarodzeniowy we Wschowie!

W tym roku Wigilia Miejska we Wschowie zostanie połączona z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Wydarzenia odbędą się w niedzielę (18 grudnia) w godz. 11:00-17:00 na wschowskim Rynku.

- W ubiegłym roku po raz pierwszy spotkaliśmy się na Rynku by wspólnie złożyć sobie życzenia, przyjąć Betlejemskie Światełko Pokoju i spędzić czas na rozmowach przy tradycyjnym barszczu - mówi burmistrz Konrad Antkowiak. -  W tym roku Wigilia Miejska połączona będzie z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. (...) Zapraszam i liczę, że będzie nas jeszcze więcej niż w ubiegłym roku.

Od godziny 11.00 na Rynku będzie można zakupić wiele produktów i świątecznych dekoracji. Zaplanowane są także animacje dla dzieci, czy występ Kwintetu Grupa B(l)acha. O godzinie 15.00 harcerze z Hufca ZHP Wschowa przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju, które od ponad 30 lat wędruje z Groty Narodzenia do domów w całej Europie.
Źródło/plakat: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~aa
15.12.2022 16:54

A co to za Grupa Bezdomianki?

avatar
~Mieszkanka
15.12.2022 18:57

Osoby, które poświęcają swój czas i pieniądze dla bezdomnych psów i kotów. Transportują do weterynarza. Dokarmiają i szukają domów dla porzuconych psów i kotów.

avatar
~mirra
16.12.2022 01:42

Czy nie miało być Bezdomniaki?

avatar
~Urszula Chudak
24.12.2022 14:07

W tym wyjątkowym czasie życzę moim Współmieszkańcom, niech Państwa otoczy aura miłości, radości, spokoju i tak potrzebnego nam dzisiaj wszystkim pokoju. Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie wszystkich marzeń - a gdy się już one spełnią, niech dorzuci garść nowych, bo tylko życie z marzeniami ma sens. Jest to też czas, bym Właścicielom "ZW" powiedziała dziękuję za to, że jesteście. Za to, że ilekroć prosiłam o nagłośnienie jakiegoś problemu, robiliście to Państwo bezinteresownie i "od ręki". Zawsze skutecznie! Nie ukrywam, iż niebawem o coś znowu poproszę [pojawiła się taka potrzeba], bo i mnie poproszono... a bez Was to ani rusz.

avatar
~Sorry !!!!
24.12.2022 16:20

Czy aby pani Urszula jest zaliczana do grona Pana Burmistrza, że się tak wcina do cudzego tekstu ?. Pani Urszulo, czy tak ciężko jest stworzyć własny tekst na zw niż się tak bezpardonowo przyklejać > Z Bogiem !.

avatar
~nowomowanazw...
26.12.2022 10:56

Pani U.Ch i emeryt próbuje nam narzucić swoje tzw. "wcinanie" się do cudzych tekstów nie ważne czy maja coś merytorycznego do powiedzenia, aby tylko zaistnieć i pokazać się ! - czyli taka nowomowa naszych emerytów !. Z punktu psychologicznego to jest wytłumaczalne jako NUDA samym z sobą !.

avatar
~nie zgadzam się absolutnie
27.12.2022 10:01

kula w płot, akuratnie p. Ula zawsze merytorycznie pisze.

avatar
~Urszula Chudak
26.12.2022 14:21

Zaliczam się do grona moich najbliższych Panie Sorry. Tyle i tylko tyle. Jako, że lubię pisać na temat, poszukiwałam świątecznego tekstu dot. naszego miasta - padło na powyższy. Jestem pewna, że jako kulturalny człowiek, chciał Pan podziękować za życzenia - ale coś Panu poszło nie tak. A tak poważnie. Nawet ze składanych życzeń trzeba się tłumaczyć... Ale muszę przyznać, że też kilka osób pięknie mi za nie podziękowało. Więc czego chcieć więcej?

avatar
~B. zrozumienia
27.12.2022 08:03

"Zaliczam się do ......" - jak pani nic nie zrozumiała i dalej brnie w absurdy pisać by pisać !. Jest takie powiedzenie " dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają", paradoksalnie dot. to również ludzi którzy próbują utwierdzać innych, że są "kulturalni" - ludzie z kulturą nie muszą tego udowadniać jak to pani pisze , cytat ..." że jako kulturalny człowiek ,,,,,,,,,", bowiem samo już to świadczy , itd. ......... ?.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl