TworzymyGłos Regionu

Wieś Trail w Olbrachcicach: pobiegną w rytm Orkiestry Maestoso (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 09 marca 2023 o 13:45, aktualizacja Piątek, 10 marca 2023 o 11:29, autor: 0
Wieś Trail w Olbrachcicach: pobiegną w rytm Orkiestry Maestoso (ZAPOWIEDŹ)

Aktywni mieszkańcy regionu szykują się na drugą edycję "Wieś Trail", czyli cyklicznej imprezy rekreacyjno-biegowej organizowanej przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa wraz z Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Tym razem, 19 marca, biegacze i biegaczki zmierzą się z trasą w Olbrachcicach, a wszystko to w oprawie zestawu perkusyjnego orkiestry Maestoso. Po biegu na przekąski zaproszą panie z KGW Olbrachcice Razem.

Impreza nosząca hasło "Bieg Wiosenny" to znakomita okazja, aby spędzić aktywnie czas w pięknych okolicach Wschowy. Na każdego uczestnika czekają atrakcyjne aktywności związane z tematyką biegu, a co ważne - uczestnictwo jest bezpłatne!

Organizatorzy przygotowali dla uczestników oznaczone trasy leśne i śródpolne o długości 10 km oraz 5 km. Warto podkreślić, że bieg ma charakter rekreacyjny i nie ma mierzonego czasu, ani numerów startowych. Dzięki temu każdy biegacz i każda biegaczka może cieszyć się biegiem w swoim własnym tempie, z rodziną lub przyjaciółmi.

Dla najmłodszych uczestników biegu przygotowano specjalne atrakcje na sali wiejskiej, więc rodzice nie muszą martwić się o swoje dzieci. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale.

"Bieg Wiosenny" to nie tylko wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale także okazja do lepszego poznania pięknej, wiejskiej okolicy. Tym razem uczestnicy będą musieli zmierzyć się z podbiegiem, który z pewnością urozmaici trasę nawet najbardziej wymagającym zawodnikom i zawodniczkom.

Nie masz jeszcze planów na niedzielę, 19 marca? Wpadnij do Olbrachcic! Start o godzinie 11:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl