TworzymyGłos Regionu

Wieś Trail w Dębowej Łęce: Aktywna Wschowa zaprosiła na „Bieg Drwala”

Niedziela, 04 czerwca 2023 o 14:53, aktualizacja Niedziela, 04 czerwca 2023 o 15:17, autor: 1
Wieś Trail w Dębowej Łęce: Aktywna Wschowa zaprosiła na „Bieg Drwala”

Stowarzyszenie Aktywna Wschowa, niezawodnie promując aktywny tryb życia, ponownie zaprosiło entuzjastów sportu i rekreacji na kolejną edycję wydarzenia - „Wieś Trail". Tym razem, 4 czerwca, odbył się "Bieg Drwala" w Dębowej Łęce, który przyciągnął aktywnych mieszkańców regionu. 

Dwie trasy dla każdego

Uczestnicy „Biegu Drwala” mieli do wyboru dwie różne trasy przystosowane różnych preferencji. Pierwsza z nich miała długość 10,2 km i była przeznaczona dla osób, które lubią wyzwania i mają dobrą kondycję fizyczną. To wymagający dystans, który sprawdzał wytrzymałość i determinację uczestników. Druga liczyła 4,4 km i była idealna dla początkujących i osób preferujących krótsze dystanse. To świetna opcja dla tych, którzy chcieli spróbować swoich sił w biegu i poczuć satysfakcję z pokonania własnych ograniczeń.

Dodatkowe atrakcje

„Wieś Trail” to nie tylko wyścig, ale również wiele innych atrakcji towarzyszących. Organizatorzy we współpracy z Sołtysem, Radą Sołecką i KGW Dębowa Łęka zadawali się wszelkim starań, aby uczestnicy czuli się komfortowo i mile spędzili czas. Podczas wydarzenia zapewniono miłą atmosferę, przekąski i animacje dla dzieci. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Biegacz
05.06.2023 00:12

Organizacja jak zwykle super!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl