TworzymyGłos Regionu

reklama

Wieczór Kabaretowy w Lginiu

Piątek, 22 lipca 2011 o 12:27, autor: 0
Wieczór Kabaretowy w Lginiu

Już w najbliższą sobotę (23 lipca) na małej scenie na plaży głównej w Lginiu wystąpią gwiazdy kabaretu. Na zaproszenie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odpowiedzieli: Marcin Somolczyk i Kasia Piasecka. Artyści wystapia o godzinie 20, od 22 zaplanowany jest wieczorek taneczny.

Marcin Samolczyk to członek Kabaretu Bohdana Smolenia, jednak w wolnych chwilach występuje także jako konferansjer. Samolczyk śpiewa, tańczy, stepuje i gra na kilku instrumentach. Najwięcej emocji wśród publiczności wzbudzają prześmieszne parodie w wykonaniu Samolczyka takich postaci jak Marcin Daniec czy też Grzegorz Halama. Kasia Piasecka to jedna z kilku popularnych kobiet na polskiej scenie kabaretowej. Charyzmatyczna brunetka znana kiedyś z kabaretu „Słuchajcie” rozpoczęła karierę solową. Uprawia stand-up comedy. Tylko ona, mikrofon i temat rzeka, czyli faceci. Lubi na scenie dzielić się z widzami swoimi spostrzeżeniami o mężczyznach. Zaznacza, że nie jest feministką i nie propaguje anty-męskich postaw. Kurczowo trzyma się wersji, że to co robi na scenie, to po prostu trzeźwe i jedynie słuszne (bo przecież kobiece) spojrzenie na sprawy damsko-męskie. A jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to pewnie jest facetem. Katarzyna Piasecka znana jest również jako konferansjerka. Była m.in. współprowadzącą kilku programów telewizyjnych (np. „Kabaretowy koncert życzeń”, czy „Kabareton opolski”).
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl