TworzymyGłos Regionu

Weź udział w IV Gminnym Konkursie Plastycznym

„Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Piątek, 10 lutego 2023 o 11:21, aktualizacja Piątek, 10 lutego 2023 o 11:49, autor: 0 501
Weź udział w IV Gminnym Konkursie Plastycznym

Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa ogłasza konkurs plastyczny "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni". Celem konkursu jest edukacja młodego pokolenia na temat działań i losów żołnierzy Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju po zakończeniu II wojny światowej. Inicjatywa ta ma na celu również wychowywanie młodzieży w duchu patriotyzmu, upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (1 marca) oraz rozwijanie ich zdolności plastycznych.

Uczniowie ze szkół podstawowych Gminy Szlichtyngowa będą mogli wziąć udział w konkursie w trzech kategoriach wiekowych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie rysunku lub obrazu na temat Żołnierzy Wyklętych, w formacie A4 i za pomocą dowolnej techniki (tj. farby plakatowe, akwarele, rysunek kredką lub ołówkiem). Nie będą brane pod uwagę prace o innych formatach.

Aby wziąć udział w konkursie, należy umieścić pracę w kopercie z dopiskiem "Konkurs Plastyczny" i dostarczyć ją wraz z wypełnionym oświadczeniem uczestnika do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa do dnia 24 lutego 2023 roku do godziny 15:00 (UWAGA! Data uległa zmianie, wcześniej informowaliśmy o 28 lutego 2023 r.).

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 6 marca 2023 roku. Wyniki konkursu, a także galeria zdjęć zwycięskich prac, zostaną opublikowane na stronie internetowej Gminy Szlichtyngowa (www.szlichtyngowa.pl) oraz na jej profilu na Facebooku.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów ze szkół podstawowych Gminy Szlichtyngowa do udziału w konkursie i zapoznania się z regulaminem.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu. 

2. Oświadczenie. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl