TworzymyGłos Regionu

We Wschowie wystąpi Daryl Strodes!

Środa, 18 stycznia 2023 o 00:48, autor: 3 544
We Wschowie wystąpi Daryl Strodes!

Mieszkańcy Wschowy będą mieli okazję usłyszeć wokalistę pochodzącego z Los Angeles. 28 stycznia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbędzie się koncert w ramach inicjatywy "Zimowa Wschowa" z udziałem Daryla Strodesa.

Daryl Strodes to wokalista i gitarzysta grający Blues/R&B/Funk/Jazz. Przez ostatnie 20 lat występował na całym świecie, zdobywając szerokie grono fanów. Był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards i znalazł się na licznych listach przebojów w różnych gatunkach muzycznych. Podczas koncertu we Wschowie zaprezentuje utwory z nadchodzącej EP-ki, starsze kompozycje funkowo-soulowe oraz klasyczne piosenki bluesa, rocka i R&B.

Daryl regularnie występuje w słynnej na całym świecie Lighthouse Cafe w Los Angeles, gdy nie jest w trasie koncertowej. W Polsce będzie mu towarzyszyć zespół składający się z polskich muzyków: B. Topolski (gitara), Ł. Gorczyca (bas) i T. Dominik (perkusja).

Wstęp na koncert jest bezpłatny, więc nie ma powodu, aby nie skorzystać z tej jedynej w swoim rodzaju okazji! W imieniu CKiR Serdecznie zapraszamy!

Koncert zostanie dofinansowany z Funduszu Promocyjnego STOART.

Źródło: CKiR we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Wschowa
18.01.2023 11:40

Ile to będzie mnie kosztowało jako mieszkańca?

avatar
~Izak
18.01.2023 18:11

O jak jazz ciekawe po ile hehe

avatar
~Leszno
19.01.2023 11:25

Na tym zadupiu złodziejsko narkomanskim coś się dzieje

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl