TworzymyGłos Regionu

reklama

Warsztaty Stowarzyszenia Bis zakończone (ZDJĘCIA)

Czwartek, 25 listopada 2021 o 07:19, autor: 0
Warsztaty Stowarzyszenia Bis zakończone (ZDJĘCIA)

Dzięki pozyskanym środkom z Urzędu Miasta i Gminy Wschowa, w ramach konkursu ofert z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, Stowarzyszenie Muzyczne "Bis" mogło realizować projekt pt. "Edukacja muzyczna dzieci, młodzieży i dorosłych.

W wyniku przeprowadzonego naboru udało nam się pozyskać kolejnych muzyków, którzy podjęli wyzwanie gry na wybranym przez siebie instrumencie. Przez 8 tygodni odbywały się warsztaty gry. Wykwalifikowana kadra, wspólnie z chętnymi muzykami z Ogniska Muzycznego oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej CKiR, realizowała projekt z dużym zaangażowaniem.

Z końcem października zakończyliśmy realizację projektu. Warsztaty prowadzone były zarówno stacjonarnie, jak i on-line dla osób objętych kwarantanną. Dzięki przeprowadzonym warsztatom młodzież podniosła swój poziom umiejętności gry na instrumencie, a koncertując dla lokalnej społeczności udało się zaspokoić potrzeby społeczno - kulturalne.

(Stowarzyszenie Muzyczne Bis)

 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl