TworzymyGłos Regionu

reklama

Warsztaty ekologiczne dla dzieci i zajęcia „Las w słoiku” dla dorosłych (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 29 czerwca 2023 o 13:19, autor: 0
Warsztaty ekologiczne dla dzieci i zajęcia „Las w słoiku” dla dorosłych (ZAPOWIEDŹ)

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych na niezwykłe warsztaty związane z ekologią, które odbędą się 8 lipca. To doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie i poznawać ciekawe zagadnienia dotyczące ochrony środowiska. Zajęcia poprowadzi firma Modra Sowa.

Warsztaty ekologiczne dla dzieci

Dla najmłodszych miłośników przyrody organizowane są warsztaty ekologiczne. Pracownicy biblioteki zapraszają dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć!

Warsztaty "Las w słoiku"

Nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych przygotowano niezwykłe zajęcia pt. "Las w słoiku". Warsztaty odbędą się o godzinie 11:00, a ich liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, jeśli chcesz wziąć udział, koniecznie zapisz się!

Zapisy i informacje kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, zapisy są już otwarte! Aby się zapisać się na warsztaty dla dzieci, odwiedź Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki lub zadzwoń pod numer telefonu 65 547 60 63. Jeśli natomiast interesują Cię warsztaty dla dorosłych, przyjdź do Wypożyczalni dla Dorosłych lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 65 540 21 33.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl