TworzymyGłos Regionu

reklama

Wakacyjny Letni Zakątek we Wschowie: CKiR organizuje zajęcia dla dzieci (FOTO)

Środa, 26 lipca 2023 o 09:25, aktualizacja Środa, 26 lipca 2023 o 09:47, autor: 0
Wakacyjny Letni Zakątek we Wschowie: CKiR organizuje zajęcia dla dzieci (FOTO)

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie organizuje niezwykłe wakacyjne zajęcia dla dzieci. W ramach tych atrakcji powstał "Letni Zakątek" - miejsce, gdzie kolory, radość i kreatywność dzieci łączą się w harmonijną całość.

Co w programie?

Dzieci pod opieką animatorów zanurzają się w świecie zabaw i aktywności, które dla wielu z nas są dobrze znane z własnego dzieciństwa. Grają w gumę, w klasy, w greka - zabawy, które mogą być dla wielu nowością w dobie cyfryzacji. Ale to nie koniec atrakcji! Organizowane są wspólne spacery, podczas których dzieci mogą podziwiać piękno przyrody oraz rysować i malować pod gołym niebem.

Dzieci mają również okazję do tworzenia własnych małych dzieł sztuki. Zajęcia manualne obejmują między innymi robienie wiatraczków, tworzenie zawieszek z koralików i wiele innych ciekawych rzeczy. A dla chętnych przewidziano nawet szydełkowanie oraz sadzenie roślin.

Cel inicjatywy

Cały projekt "Letniego Zakątka" ma jeden główny cel - zachęcić dzieci do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu podczas wakacji. W dobie, gdy telefony komórkowe i komputery często zastępują tradycyjne formy rozrywki, takie inicjatywy stają się niezwykle ważne.


Źródło/foto: CKiR we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl