TworzymyGłos Regionu

reklama

W Zielonej Górze z Falubazem

Wtorek, 16 października 2012 o 13:57, autor: 3
W Zielonej Górze z Falubazem

W najbliższą środę – 17 października, rozegrana zostanie kolejna runda Pucharu Polski. Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów zagra w Zielonej Górze z Falubazem. Rywal jest liderem klasy A i w rundzie jesiennej nie odniósł jeszcze żadnej porażki.

- Z Falubazem grał nasz drugi zespół – mówi Marek Szafer trener Dębu -  Nasi młodzi zawodnicy wysoko przegrali, ale nie grali tego dnia w pełnym składzie. W meczach pucharowych wychodzimy w eksperymentalnym zestawieniu, który jest połączeniem młodości z rutyną. Dla naszych juniorów gra ze starszymi kolegami jest nobilitacją. Dąb jest w wyśmienitej formie. W ostatnią sobotę pokonał na własnym boisku 2:1 Łucznik Strzelce Krajeński i awansował na 4 miejsce w tabeli. – Jak zwykle daliśmy sobie pierwsi strzelić bramkę. Gratuluje jednak chłopakom, że po raz kolejny zachowali zimną krew. To był naprawdę trudny bardzo wyrównany mecz, a rywal postawił poprzeczkę wysoko – relacjonuje Szafer. Miejmy nadzieje, że Dąb potwierdzi formę w Zielonej Górze.    
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~ii
16.10.2012 22:39

i tak przegraja

avatar
~...
17.10.2012 15:51

Cała Wschowa zazdrości nam ,Sławie że mamy taki klub i na takim poziomie ,każdy sędzia z Wschowy daje nam do zrozumienia ,jak bardzo nam zazdrościcie ;D ,a Dąb za rok za dwa 3 ligę ma ;D heheee :) ... powodzenia : ))

avatar
~Virtus Volley Szlichtyngowa
17.10.2012 17:12

POWODZENIA.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl