TworzymyGłos Regionu

reklama

W Nowym Szpitalu urodził się Maciej

Czwartek, 31 sierpnia 2017 o 15:14, autor: 0
W Nowym Szpitalu urodził się Maciej

Miło nam poinformować, że w Nowym Szpitalu we Wschowie przyszedł na świat nowy mieszkaniec naszego powiatu, Maciej Paul.

Maciej posiada wiele energii i jest bardzo aktywny, chętnie przy tym poświęci swoje życie wyższym ideom. Jego codzienność jest zarazem uporządkowana i urozmaicona pod każdym względem. On sam łączy w sobie skłonności intro- i ekstrawertyczne. Jest osobą wybuchową, bardzo gwałtownie reagującą, a jednocześnie skrytą i tajemniczą. Chętnie miesza się do cudzych spraw, ale nie przez niezdrową ciekawość, lecz z chęci niesienia pomocy. O sobie mówi jednak niewiele. Jest wrażliwy i przejmuje się losem bliskich. Zawsze stanie po stronie niesłusznie atakowanych. Czasami brak mu przy tym dyplomacji. Jest bardzo aktywny w życiu rodzinnym i w miłości. A mały Maciej jest na pewno wielkim szczęściem dla swoich najbliższych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia całej rodzinie. 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl