TworzymyGłos Regionu

reklama

W Nowym Szpitalu urodził się Gracjan

Poniedziałek, 02 października 2017 o 09:12, aktualizacja Poniedziałek, 02 października 2017 o 09:16, autor: 0
W Nowym Szpitalu urodził się Gracjan

Miło nam poinformować, że w Nowym Szpitalu we Wschowie przyszedł na świat nowy mieszkaniec naszego powiatu, Gracjan Bursztyński.

Gracjan to człowiek bardzo spokojny i opanowany. Lubi bujać w obłokach i niechętnie schodzi z nich na ziemię, gdyż istniejąca rzeczywistość napawa go niechęcią i smutkiem. Nie potrafi zaakceptować obecnego świata takim, jakim jest, gdyż sam ma wiele wielkich wartości, jakie wyznaje i widzi ich upadek, co bardzo go boli. Nie goni za dobrami materialnymi, przez co często uchodzi za dziwaka, ale on sam za dziwaków uznaje tych ludzi, którzy gotowi są sprzedać swoje życie za pieniądze i podporządkowują je tylko ich zdobywaniu. Bardzo nie lubi zmieniać zdania i to również należy mu poczytać za plus, gdyż dzięki temu wytrwale i konsekwentnie obstaje przy swoim nawet gdy każdy chce go odwieść od powziętego zamiaru. Jest sumienny we wszystkim, czego się podejmuje, nie tylko w nauce, ale też w pracy i wykonywaniu innych swych obowiązków, od których nigdy nie stara się uchylać, bo nie leży to w jego naturze. Małemu Gracjanowi życzymy wiele zdrowia i dużo miłości. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl