TworzymyGłos Regionu

reklama

W Nowym Szpitalu na świat przyszedł Mikołaj

Czwartek, 25 października 2018 o 15:09, aktualizacja Czwartek, 25 października 2018 o 15:10, autor: 0
W Nowym Szpitalu na świat przyszedł Mikołaj

Za oknem wieje wiatr, siąpi deszcz i mówiąc ogólnie pogoda nie nastraja pozytywnie, jednak mogą sprawić to informacje z Nowego Szpitala we Wschowie. Serdecznie cieszymy się z możliwości powitania na świecie Mikołaja Kowalczykowskiego.

Najsłynniejszym imiennikiem Mikołaja jest oczywiście biskup, który wsławił się w rozdawaniu drobnych upominków, a w kulturze zachodu przyjął postać starszego pana z białą brodą. Ale kim zazwyczaj jest mężczyzna o imieniu Mikołaj? Wielka Księga Imion stwierdza, że zdecydowanie nie jest zwyczajnym, szarym człowiekiem. Mikołaj to bardzo ambitny mężczyzna, który, działając, znacznie przerasta możliwości innych ludzi. Musi mieć określony w życiu cel, a nic i nikt go nie zatrzyma. Wszelkie działanie wiąże się dla niego z walką, a Mikołaj jest odważny i nie cofa się, gdy trzeba podjąć ryzyko. Jest w stanie poświęcić wszystko zarówno przy zaspokajaniu swoich potrzeb, jak i dla wyższej, szlachetnej idei. To inteligentny i śmiały mężczyzna, ale nie stara się błyszczeć. Niestety jest mało komunikatywny, przez co chłodny w kontaktach z innymi, wewnętrznej czułości i zmysłowości jednak mu nie brak. Uczucia okazuje bardzo powściągliwie. Życie z nim wymaga wiele odwagi. Tej odwagi życzymy oczywiście najbliższym, ale przede wszystkim dużo zdrowia, ciepła i miłości. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl