TworzymyGłos Regionu

reklama

W niedzielę w Sławie V Festiwal Muzyki Chóralnej

Piątek, 23 września 2016 o 09:31, autor: 0
W niedzielę w Sławie V Festiwal Muzyki Chóralnej

W niedzielę od godziny 8.30 w kościele pw. Michała Archanioła odbędzie się V Festiwal Muzyki Chóralnej, którego organizatorem jest chór Cantate Deo.

Festiwal Muzyki Chóralnej w Sławie od lat przyciąga chóry z terenu nie tylko województwa, ale z różnych stron naszego kraju. Dzięki pracy organizatorów do Sławy przyjeżdżają wykonawcy i dyrygenci, którzy mają okazję poznać to piękne miasto, a festiwal to ważna wizytówka kulturalna naszego regionu.

- Festiwal Muzyki Chóralnej to wydarzenie nie tylko lokalne, ale co najmniej regionalne, ponieważ przyjeżdżają chóry z różnych części kraju i prezentują naprawdę wysoki poziom. W związku z tym zapraszamy wszystkich, którzy kochają muzykę, a szczególnie muzykę wykonywaną na żywo, do tego aby w niedzielę zostawić sobie troszeczkę czasu na koncert galowy i występy chórów - mówi Roman Frankiewicz, radny Rady Miejskiej w Sławie oraz członek Chóru Cantate Deo ze Sławy. - Na koniec wystąpi nasz chór, z trochę zmienionym programem artystycznym i przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej z Zielonej Góry.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Sławy i okolic, aby choć na chwilę spróbowali wejść do kościoła pw. Michała Archanioła i skorzystali z tej ciekawej propozycji kulturalnej. W materiale wideo cała rozmowa z radnym.

(olek/foto: cantatedeoslawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl