TworzymyGłos Regionu

reklama

W lutym rusza bezpłatny kurs samoobrony ,,Bezpieczna kobieta"

Czwartek, 17 stycznia 2019 o 09:38, aktualizacja Środa, 23 stycznia 2019 o 11:46, autor: 0
W lutym rusza bezpłatny kurs samoobrony ,,Bezpieczna kobieta

W lutym we Wschowie, Sławie i Szlichtyngowej rusza kolejna edycja bezpłatnego kursu samoobrony ,,Bezpieczna kobieta”. Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych pod okiem policyjnych instruktorów samoobrony, taktyk i technik interwencji, Ju-Jitsu oraz Judo.

Zapisać się można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00, dzwoniąc pod nr tel.: 65 540 82 20.

- Spełniając oczekiwania mieszkanek powiatu wschowskiego zajęcia odbywać się będą we Wschowie, Sławie, Szlichtyngowej w godzinach popołudniowych pod okiem policyjnych instruktorów samoobrony, taktyk i technik interwencji, Ju-Jitsu oraz JUDO – mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa – dzięki zajęciom jest szansa na zdobycie umiejętności obezwładniania napastnika oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Wschowska Komenda Powiatowej Policji gwarantuje podczas zajęć profesjonalną opiekę, szkolenie pod okiem policyjnych zawodowców i dobrą zabawę.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl