TworzymyGłos Regionu

reklama

W Lipnie zagra Walenczewsky Big Band. „Urokliwa mieszanka świątecznego i karnawałowego klimatu”

Wtorek, 09 stycznia 2024 o 12:03, aktualizacja Wtorek, 09 stycznia 2024 o 12:31, autor: 0
W Lipnie zagra Walenczewsky Big Band. „Urokliwa mieszanka świątecznego i karnawałowego klimatu”

Walenczewsky Big Band zaprasza na koncert "Święta, święta… i po świętach!", który odbędzie się 21 stycznia 2024 roku. Wydarzenie to, przypadające na Dzień Babci, zapowiada się jako niezapomniane muzyczne przeżycie w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. W sprzedaży zostały ostatnie bilety.

Karnawałowa mieszanka w Gminnym Ośrodku Kultury

Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00 i będzie trwał około 90 minut. Marek Walenczewski, założyciel zespołu, zapowiada program jako "urokliwą mieszankę świątecznego i karnawałowego klimatu". Na scenie, oprócz Walenczewsky Big Band, pojawi się również kwartet smyczkowy Euphoria Quartet, łącząc zdecydowane brzmienie sekcji dętej z lekkością instrumentów smyczkowych.

Gwiazdy wieczoru: Ksenia Shaushyshvili i Jakub Jędrzejczak

Wśród występujących artystów znajdą się także znakomici wokaliści: Ksenia Shaushyshvili oraz Jakub Jędrzejczak. Ich głosy mają „zaczarować” publiczność, wprowadzając w magiczny nastrój. Repertuar koncertu będzie obejmował zarówno polskie kolędy i pastorałki, jak i popularne międzynarodowe piosenki świąteczne.

Bubble, Sinatra, Carey

Widownia zgromadzona w GOK zobaczy na scenie ponad 20 profesjonalnych muzyków z całej Polski. W programie znajdą się utwory artystów takich jak Michael Bubble, Frank Sinatra, Maria Carey, Elvis Presley, czy Irving Berlin w oryginalnych aranżacjach Marka Walenczewskiego. 

Praktyczne informacje dla widzów

Koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7. Dla gości przybywających samochodem dostępny będzie parking dla aut osobowych. Bilety w cenie 89 zł dostępne są TUTAJ.

Źródło: koncertleszno.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl