TworzymyGłos Regionu

W konferencji „Aktywne Kobiety” udział wzięła delegacja z gminy Szlichtyngowa (FOTO)

Wtorek, 07 marca 2023 o 15:06, autor: 7 1653
W konferencji „Aktywne Kobiety” udział wzięła delegacja z gminy Szlichtyngowa (FOTO)

W dniu 6 marca br. Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego gościła konferencję „Aktywne kobiety”, która zgromadziła przedstawicielki różnych dziedzin życia publicznego i gospodarczego. W wydarzeniu udział wzięły: Jolanta Wielgus Burmistrz Miasta i Gminy, Marta Krawczyk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach, Wioleta Adamczyk sołtys wsi Wyszanów oraz Agnieszka Wilińska Przewodnicząca KGW „Jędrzychowianki”.

Organizatorem spotkania była Małgorzata Gośniowska-Kola Zastępca Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz radna Sejmiku Województwa Lubuskiego. Prelegentkami były: Elżbieta Rafalska - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Anna Gembicka - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Elżbieta Płonka – Poseł na Sejm RP, Halina Szymańska – Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Helena Hatka i Małgorzata Gośniowska-Kola – radne Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Podczas konferencji odbyła się debata na temat aktywności kobiet w sektorze prywatnym i publicznym a także w ramach działalności społecznej.

Spotkanie było okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń, opinii i poglądów oraz prezentacji podejmowanych działań i inicjatyw.

Źródło: szlichtyngowa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~komu do śmiechu ?+
07.03.2023 17:16

Wam szanowne panie do śmiechu jak każdemu z pisu w tym kraju, a naszym Rodakom do płaczu ! - osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie i rodziny do dzisiaj nie dostali pomocy od dawnej pani poseł co to was dzisiaj zaszczyciła i znalazła na to czas i po raz kolejny PROTESTUJĄ W POLSKIM SEJMIE - Sejmie gdzie wasza koleżanka obecnie europosłanka zapewniała o pomocy tak jak jej partia i rząd !!!. Mają pieniądze na swoje "Tłuste Koty" ale nie mają dla osób potrzebujących w Naszym Kraju - Potrafią przelewać miliny na wile partyjniaków z pisu, a la "Willa Plus" ale nie maja dla rodzin potrzebujących i niepełnosprawnych !!!. I wy się macie czym cieszyć i strzelać te fotki - a co mają powiedzieć Panie - Matki tych swoich dzieci niepełnosprawnych ????. Gdzie wasze sumienie ???.

avatar
~Koleżanka? Nie sądzę.
07.03.2023 18:30

Właśnie takie spotkania są okazją do powiedzenia, co boli. I te panie, które tam były a potrzebowały pomocy w bardzo ważnych kwestiach społecznych zrobiły to. I zainteresowały swoim problemem. Domyślam się jednak, że nie zainteresuje to szanownego przedmówcy.

avatar
~KOELGA ? Tak sądzę .
08.03.2023 09:03

A ja jak patrzę na kobiety z frakcji pisu i to co robią w Sejmie i jak traktują inne Nasze Panie, Matki, Córki, Babcie...itd. TO JEST mi "Koleżanko?" po prostu i tak na sercu WSTYD !!!***. Taka uwaga ; - tak spotkały się bo nie muszą się martwić o swój BYT jak te Panie w Polskim Sejmie w Akcji Protestującej, bowiem są na UTRZYMANIU SUWERENA - również tych osób protestujących w Sejmie !!!!. Porozmawiać można sobie i tylko tyle i nic z tego nie wynika - tak rozmawiają kobiety z tej frakcji + !. Nie pozdrawiam @.pl.

avatar
~Szanowne Panie .... +
07.03.2023 21:33

Jak Wasze samopoczucie, Wasza kobieca - ba matki - wrażliwość na krzywdę dziecka w momencie kiedy Polskie Matki i ich niepełnosprawne dzieci - podopieczni ptrotestują o polepszenie swoich warunków życiowych na poziomie średniej krajowej ???. Jak można świętować i to w gronie kobiet z jednej rządzącej opcj i sie przy tym z uśmiechem promować w naszych lokalnych mediach kiedy INNE PANIE - KOBIETY - MATKI muszą protestować w obronie swojej godnej egzystencji w POLSKIM SEJMIE na goŁej posadce ????. Tam czeka na Was wolne krzesło w celu POMOCY IM - proszę wykazać się uczciwością i dobrą wolą aby tym Protestującym Paniom - Matkom i ich niepełnosprawnym dzieciom POMÓC !!!! . Wszyscy jesteśmy równi !!!!

avatar
~" farsa + "
08.03.2023 06:45

Panie z pisu na waszych oczach w Polskim Sejmie P R O T E S T U J Ą po raz kolejny matki, opiekunki osób niepełnosprawnych tam czeka na was wolne krzesło by w nim zasiądź i POMÓC TYM OSOBOM , których wasza posłanka przy pierwszym ich proteście jako minister ówczesnego rządu pis plus nie była w stanie pomóc - czego efekty obecnie widać !!!. Przestańcie być tak obłudne i zakłamane !!!. Nie epatujcie tym świętem na tym mikro spotkaniu na POKAZ tylko pokaście, że macie jeszcze serce i pochylcie się na osobami niepełnosprawnymi i ich opiekunami, których oszukujecie od ponad 7 lat !!!. Naród wam nigdy tego nie zapomni !!!. Wiara katolicka wymaga od was miłosierdzia i poszanowania drugiego człowieka - zapamiętajcie to !***

avatar
~iwona
13.03.2023 13:12

Super! Pisowskie hipokrytki w blasku fleszy, kampania w toku, warto się pokazać swojemu elektoratowi, prawdziwe problemy leżą na sejmowych korytarzach, wstyd!!!!!!!!!!!!!

avatar
~iwona
13.03.2023 14:05

gzie się podział mój komentarz, cenzura?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl