TworzymyGłos Regionu

reklama

W „Jedynce” odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. Co przygotowują organizatorzy?

Środa, 15 maja 2024 o 11:05, autor: 0
W „Jedynce” odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. Co przygotowują organizatorzy?

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, Burmistrz Konrad Antkowiak oraz dyrektor Maciej Grabianowski zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzinami na wyjątkowe świętowanie. Wydarzenie odbędzie się już 25 maja (sobota) na placu apelowym Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków.

Dzień Dziecka we Wschowie. Program pełen atrakcji

Od godziny 11:00 do 16:00 najmłodsi będą mieli okazję korzystać z różnorodnych form zabawy. Strefa zabaw zaoferuje dmuchańce i jazdę konna, zapewniając dzieciom nie tylko radość, ale i bezpieczną formę aktywności. Dodatkowo, w programie przewidziano występy artystyczne oraz kiermasz rękodzieła. 

Organizowane gry i zabawy sportowe dostarczą dodatkowej dawki adrenaliny oraz pozytywnej rywalizacji. Dzieci będą miały szansę nie tylko świetnie się bawić, ale także rozwijać swoje umiejętności motoryczne.Nie zabraknie też kulinarnych przysmaków w specjalnie przygotowanej kawiarence, gdzie można będzie skosztować grillowanych specjałów, napojów oraz słodkości.

Centrum Kultury i Rekreacji Wschowa oraz SP1 Wschowa przygotowują również loterię fantową, która ma być kulimacyjnym punktem dnia. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody. „Przy organizacji festynu od kilku tygodni pracuje wielu ludzi o wielkim sercu, pełnych zaangażowania, zapału do pracy a wszystko po to, aby sobota z „Jedynką” była wyjątkowa” - zapewniają organizatorzy.

Źródło: SP 1 we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl