TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W co wyposażyć hotelowy taras czy SPA, żeby goście byli szczęśliwi?

Sobota, 02 grudnia 2017 o 20:00, aktualizacja Poniedziałek, 04 grudnia 2017 o 09:03, autor: 0
W co wyposażyć hotelowy taras czy SPA, żeby goście byli szczęśliwi?

Właściciele hoteli i obiektów SPA doskonale wiedzą, co najbardziej liczy się dla ich gości. Miła atmosfera skłaniająca do relaksu, profesjonalna, choć nienarzucająca się obsługa, nowoczesny wystrój i możliwość skorzystania z szeregu atrakcji, nie tylko zabiegów kosmetycznych, ale także z basenu – to niezbędne minimum. Możemy dać im to wszystko, a nawet wiele więcej, wyposażając obiekt w funkcjonalne i wygodne leżaki.

Leżaki do gastronomii, SPA i do hotelu
Wakacje all inclusive mają to do siebie, że upływają na błogim lenistwie. Turystom, bardziej niż na poznaniu historii i kultury danego miejsca, zależy na odpoczynku w strefie przyhotelowej – na basenie lub na plaży. Ważne jest dla nich słońce, czysty piasek, zimne drinki i lazurowa woda. No i oczywiście święty spokój. W takich chwilach już nic więcej nie potrzeba, aby zapomnieć o pracy, obowiązkach i problemach, które zostawiliśmy w domu. To czas, aby w pełni skorzystać z zasłużonego urlopu.
Stan kompletnego odprężenia i chilloutu łatwiej osiągnąć, zmieniając pozycję na półleżącą. Teraz tylko wystarczy wziąć dobry napój w dłoń i można zupełnie odpłynąć, zapominając o całym świecie. Liczy się tylko to, co tu i teraz.

Jakie powinny być leżaki dla hoteli czy kawiarni?
Na jakie cechy należy zwrócić uwagę, decydując się na zakup leżaków do hotelu czy do SPA? Przede wszystkim leżaki dla naszych gości powinny być łatwo składane, lekkie, proste do przenoszenia i chowania przed deszczem. Muszą też być stabilne, aby nasi goście nie zaliczali bolesnych upadków. Fajnym pomysłem jest zakup zestawu złożonego z leżaków przeznaczonych dla dwóch lub trzech osób, a także tych klasycznych, z pojedynczym siedziskiem. Kupując je, należy zwrócić też uwagę na wytrzymałość i sposób naciągnięcia materiału. Bogaty wybór leżaków dla hoteli i SPA oferuje producent https://dominova.com.pl/lezaki-basenowe.

Leżaki do ogródków restauracyjnych i na pokazy filmowe – letni relaks w plenerze
W ostatnich latach miasta przyciągają turystów szeroką ofertą kulturalnej rozrywki. Wielkim powodzeniem cieszy się między innymi kino plenerowe czy koncerty spędzane na siedząco. Nieodzownym elementem tego typu eventów są leżaki ogrodowe, na których można się położyć i przygotować na pasjonujący seans filmowy. Leżaki to dobra alternatywa dla siedzenia na mokrej trawie. Ich zaletą jest też możliwość szybkiego posprzątania po pokazie i przywrócenia centrum miasta do poprzedniego stanu.
Duży wybór leżaków ogrodowych można znaleźć na stronie https://dominova.com.pl/lezaki-ogrodowe.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl