TworzymyGłos Regionu

VIII Bieg Mikołajkowy (RELACJA)

Niedziela, 04 grudnia 2022 o 14:28, aktualizacja Niedziela, 04 grudnia 2022 o 19:52, autor: 0 2085
VIII Bieg Mikołajkowy (RELACJA)

Na Szlaku Bluszczowym odbył się VIII Bieg Mikołajkowy. Tradycyjnie uczestnicy startowali w trzech kategoriach. Zawody z pewnością można zaliczyć do udanych. Aktywni mieszkańcy Wschowy i okolic nie zawiedli. Podczas wydarzenia zebrano ponad 5500 zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup Innowalka przez Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”.

Zawody rozpoczęły się biegiem dzieci i młodzieży na dystansie 800 m. Następnie uczestnicy wzięli udział w marszu nordic walking na 2200 m. Zwieńczeniem imprezy był bieg główny na dystansie 5000 m, który najlepsi pokonali w czasie około 18 minut. Wyniki poszczególnych zawodników opublikowane zostaną TUTAJ.

W tegorocznym Biegu Mikołajkowym wzięło udział 189 zawodników. Najmłodszą uczestniczką okazała się zaledwie 20-miesięczna Iga.

Najlepsi biegacze otrzymali puchary, nagrodzony został również najlepiej przebrany uczestnik. W Biegu Mikołajkowym wszyscy są wygranymi. Po zawodach uczestnicy wzięli udział w loterii fantowej, w której do wygrania były nagrody ufundowane przez sponsorów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl