TworzymyGłos Regionu

reklama

Uważajmy na złodziei. Oni nie mają wakacji!

Poniedziałek, 27 czerwca 2022 o 13:12, autor: 0
Uważajmy na złodziei. Oni nie mają wakacji!

Sezon wakacyjny, urlopowy w pełni. Pamiętać musimy, że dla naszych złodziei również rozpoczął się czas na wakacyjne łupy. Zwracajmy uwagę na pozostawione przez nas rzeczy, stosujmy zasadę ograniczonego zaufania, a rzeczy wartościowe zostawmy w domu, idąc na plażę ograniczmy się do zabieranie ze sobą potrzebnego minimum. Działajmy tak, aby uniknąć takich zdarzeń jakie miało miejsce wczorajszego popołudnia (26 czerwca) w Sławie, gdzie łupem padł telefon komórkowy podłączony do ładowania. Dzięki skuteczności sławskich policjantów udało się telefon odzyskać i zatrzymać sprawcę.

Do zdarzenia doszło wczorajszego popołudnia (26 czerwca) na terenie ośrodka wypoczynkowego w Sławie. Z relacji zgłaszającej 37-letniej mieszkanki powiatu kamiennogórskiego, która przyjechała na urlop do Sławy wynikało, że podłączyła do ładowania telefon komórkowy. Po chwili zorientowała się, że telefon został wypięty z miejsca ładowania i zniknął.

Patrol sławskiej Policji biorąc pod uwagę fakt, że zdarzenie miało miejsce chwilę wcześniej podjął intensywne działania poszukiwawcze za sprawcą i utraconym sprzętem. W wyniku podjętych czynności wytypowany został 40 - letni mieszkaniec Sławy, który widziany był w okolicy miejsca pozostawienia telefonu. Mundurowi udali się pod jego adres zamieszkania. Mężczyzna początkowo twierdził, że nie miał z tą kradzieżą nic wspólnego. Policjanci odnaleźli w koszyku schowanym pod kanapą telefon komórkowy zgłaszającej.

40-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl