TworzymyGłos Regionu

Uwaga konkurs! Burmistrz Antkowiak przygotował darmowe wejściówki na dmuchańce dla dzieci, które...

Piątek, 09 czerwca 2023 o 09:51, aktualizacja Piątek, 09 czerwca 2023 o 10:24, autor: 6
Uwaga konkurs! Burmistrz Antkowiak przygotował darmowe wejściówki na dmuchańce dla dzieci, które...

Burmistrz Konrad Antkowiak ogłasza konkurs dla dzieci, którego nagrodą będą darmowe wejściówki na dmuchany plac zabaw. Konkurs jest związany z obchodami Dni Wschowy, które rozpoczynają się już dziś (9 czerwca). Aby zdobyć nagrodę, dzieci muszą pojawić się na korowodzie rozpoczynającym wydarzenie w specjalnym stroju lub z rekwizytami.

Dni Wschowy - korowód i wydarzenie

Dni Wschowy to niezwykłe święto, które przyciąga uwagę mieszkańców gminy w różnym wieku. To okazja do wspólnego świętowania i spędzenia czasu z rodziną. W tym roku burmistrz Konrad Antkowiak postanowił jeszcze bardziej włączyć dzieci w tę inicjatywę, organizując konkurs, w którym nagrodą są wejściówki na dmuchany plac zabaw.

Od kilku lat wspaniale w tę inicjatywę włączają się organizacje działające na terenie naszej gminy, teraz mamy specjalny konkurs dla całych rodzin. Drogie dzieci zabierzcie na korowód mamę, tatę, babcię, dziadka czy rodzeństwo, zabierzcie jakiś akcent dotyczący minionych epok i wygrajcie darmowe wejściówki na dmuchany plac zabaw. Zapraszam do wspólnej zabawy wszystkie dzieci i liczę, że nasz korowód powiększy się o całe rodziny.

Zasady konkursu

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w korowodzie i spełnią odpowiednie warunki. Oto zasady:

  1. Przebierzcie się za postacie z minionych epok (rycerzy, giermków, księżniczki etc.) lub zabierzcie elementy stroju tych postaci (miecze, zbroje, łuki, wianki, korony etc.)
  2. Przyjdźcie na rynek w piątek, 9 czerwca o 16.45 i przejdźcie w korowodzie na Dni Wschowy. W trakcie korowodu zdobądźcie miejską pieczęć na rękę.
  3. Po zakończeniu korowodu na Placu Kosynierów 100 dzieci otrzyma darmowe wejściówki na dmuchany plac zabaw.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~ciekawe
09.06.2023 12:15

Antkowiak ma gest , rozumiem że płaci ze swoich.

avatar
~4427018074
09.06.2023 14:19

A który płaci ze swoich. Za wszystkie imprezy płacą podatnicy. Oczywiście nie mają o tym pojęcia. Ty kumaty nie jesteś ? Przyznaj się.

avatar
~Ewa
09.06.2023 13:14

Super pomysł dzieci będą zadowolone rodzice też coś się dzieje we Wschowie korowód atrakcje dla mieszkańców wsie ,,rozruszanie,, brawo

avatar
~Ja
10.06.2023 23:27

Nie wiem co to są wsie

avatar
~Eee
09.06.2023 14:27

Do ciekawe a Ty wyprawiasz imieniny urodziny i wigilię zrezygnuj będzie taniej

avatar
~Ela
09.06.2023 14:28

A co przygotowała radna owoc kochanska czy tylko umie krzyczeć na sesjach

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl