TworzymyGłos Regionu

reklama

Uwaga kierowcy: czasowe wyłączenie drogi w Tylewicach i na Przyczynie Górnej!

Środa, 11 stycznia 2023 o 14:46, aktualizacja Środa, 11 stycznia 2023 o 15:08, autor: 9

Zmiana organizacji ruchu w Tylewicach i na Przyczynie Górnej! W związku z prowadzoną inwestycją przebudowy drogi wojewódzkiej nr 278, Zarząd Dróg Wojewódzkich wprowadza czasową zmianie organizacji ruchu.

W dniach od 16 stycznia do 7 lutego 2023 roku na odcinku drogi od kościoła do posesji nr 49 w Tylewicach, droga ta będzie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego.

Mieszkańcy i kierowcy proszeni są o korzystanie z objazdów drogami śródpolnymi lub zgodnie z wcześniejszymi komunikatami, przez alternatywne trasy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~Grab
11.01.2023 22:45

Prawdopodobnie jest to dobra decyzja, aczkolwiek być może można było postąpić inaczej. Ciężko to obecnie stwierdzić nie wiedząc, jaki tak naprawdę jest powód takiej decyzji. Skoro ktoś tak postanowił, to pewnie musiało tak być, chyba że ktoś zbyt pochopnie podjął decyzję i można było inaczej to rozwiązać. Nie jestem do końca w temacie, więc wolałbym się nie wypowiadać.

avatar
~DO>Grab
12.01.2023 05:03

Totalne rozdwojenie jaźni u piszącego !!!. Jakby to klasyk powiedział " stoisz w rozkroku" jak polska gospodarka pod obecną władzą oraz polityka pisu w sprawie pozyskania - odzyskania KPO z UE !!!. Parodia Roku : Rząd większościowy pios + Ziobro ma problem od 21 miesięcy z przejęciem pieniędzy dla Polskiego Narodu ( KPO) od UE i ich premier + 2-ch ich rzeczników twierdzi, że to wina Obecnej Opozycji w Sejmie !!!!!. Klasyka Obłudy sięga zenitu ich propagandy !!!!.

avatar
~Ramona
12.01.2023 12:27

Do odpowiedzi. Czy ktoś mi wytłumaczy co ma "bla bla.. wina obecnej opozycji w sejmie.. bla bla ..klasyka obłudy.. bla bla " do artykułu o remoncie drogi i ewidentnie ironicznego komentarza użytkownika Grab?? Ogarnijcie się ludzie i przestańcie pchać polityczne komentarze wszędzie gdzie się da.

avatar
~Urszula Chudak
12.01.2023 13:58

Tego Pani nikt nie wytłumaczy z bardzo prostego powodu - bo się po prostu nie da. Tak jak nie da się spokojnie czytać komentarzy, które każdy opisywany przez redakcję temat, bardzo nieudolnie przerabiają na polityczny. Z ogromną ilością plusów, znaków zapytania i używania caps lock-a. Co gorsza, jak można się domyślać, jesteśmy w roku wyborczym i proces ten się będzie nasilać. Doskonale rozumiem, że można nie akceptować obecnej polityki rządzących, ale byłoby super, gdyby różnica poglądów, nie stawiała nas Wschowian, tak mocno po różnych stronach barykady. Naprawdę nie warto!

avatar
~obłuda +^^^
13.01.2023 11:28

Jak widać i pani Urszula Ch. również jak forumowicz "Roman", stoją oboje w rozkroku swoich komentarzy !!!!. Przypominam, że za państwa pis + od ponad siedmiu lat My Naród Polski jesteśmy w stałej Akcji Przedwyborczej !!!!. To również widać jak na dłoni po zachowaniu się starosty z nadania pisu i ich lokalnego koalicjanta PSL-u, to widać po ich pozyskanych do kampanii wyborczych emerytów mundurowych i tego pana Jana z lokalnej "rekonstrukcji" , to widać po ostatnich wystąpieniach na Rynku Wschowskim i na arenie lokalnych mediów lokalnych pisowców i ich sympatyków z tematem historycznym " to nie my, TO ONI - czyli My i PO " --- nie ważne, że obecnie oni pis + rządzą naszym krajem "TOTALNIE" od ponad siedmiu lat !!!!!. Ludzie już się przyzwyczaili " jak przeciętny Kowalski do ciasnych gaci", że nie obecna ekipa rządząca jest Temu Winna tylko OPOZYCJA !!!!!. Czyli plujesz pisowi, a on ci mówi, że deszcz pada czy cuś tam !!!!!!!. Całe szczęście, że Pan Burmistrz odcina się od tej obłudnej propagandy pis+ i Robi Coś Dobrego Dla Naszej Wschowy !!!!!!. Brawo dla Nas !!!!!!

avatar
~ktoś
13.01.2023 21:25

No i jak zwykle jazda a nie pszyszlo wam do pustych glowek że komuś może zalezeć abyśmy sie miedzysobą Sie żarli. Pokluconymi polacz kami lepiej sie żądzi

avatar
~Ramona
16.01.2023 15:30

Całe szczęście że użytkownik "obłuda+" nawrzucał do komentarza tyle wykrzykników i wielkich liter bo inaczej bym nie zrozumiała :P ( oczywiście pisząc "Roman" miał/a Pan/Pani na myśli mnie, Ramonę ?;) takie tam czytanie bez zrozumienia.) I po raz kolejny pytam: co to ma do treści artykułu?

avatar
~Ramooooonnnnaaaaa!!!!!!
16.01.2023 16:24

Co ty tam bredzisz ???????

avatar
~Bogdan
05.03.2023 11:46

A mi się marzy koniec remontu i zamiast policjanta z " suszarką" odcinkowy pomiar prędkości.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl