TworzymyGłos Regionu

reklama

Utrudnienia w Zamysłowie. Zamknięcie odcinka drogi od poniedziałku

Poniedziałek, 17 czerwca 2024 o 10:02, autor: 0
Utrudnienia w Zamysłowie. Zamknięcie odcinka drogi od poniedziałku

W poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku, nastąpi wyłączenie z ruchu odcinka drogi w Zamysłowie. Powodem jest realizacja zadania „Przebudowa i rozbudowa drogi nr 1009F Górczyna – Stare Drzewce oraz przebudowa drogi nr 1010F od skrzyżowania z drogą nr 1011F do skrzyżowania z drogą 1009F – odc. 1.1 i odc. 1.2”.

Zamysłów: Prace drogowe i utrudnienia

W związku z prowadzonymi pracami odcinek drogi w Zamysłowie zostanie zamknięty dla ruchu. Utrudnienia obejmą obszar od skrzyżowania w Zamysłowie w kierunku Kandlewa, aż do skrzyżowania z drogą prowadzącą do Starych Drzewiec i Konradowa.

Alternatywne trasy

Aby umożliwić mieszkańcom i kierowcom dostęp do Zamysłowa, zaplanowano alternatywne trasy. Dojazd do miejscowości Zamysłów od strony Goli i Starych Drzewiec będzie możliwy przez Konradowo i Kandlewo.

„O kolejnych utrudnieniach będziemy informować Państwa na bieżąco! Za utrudnienia przepraszamy” - czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego we Wschowie.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl