TworzymyGłos Regionu

reklama

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w I LO. "Każdy z Was odniósł dziś sukces"

Piątek, 21 czerwca 2024 o 23:07, autor: 0
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w I LO.

W piątek, 21 czerwca, na dziedzińcu I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście zgromadzili się, by wspólnie świętować sukcesy minionych miesięcy.

Dyrektor szkoły, Agata Karolczyk-Kozyra, rozpoczęła spotkanie od podkreślenia wysiłków i starań uczniów: „Każdy z Was odniósł dziś sukces na miarę swoich możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że jeżeli nie będziemy regularnie doceniać małych sukcesów, nigdy nie docenimy wielkich. Liczy się dla nas Wasz rozwój i postępy, których dokonujecie. Tym samym kierujemy się historią Alberta Einsteina, który mając błyskotliwy umysł, do swojego sukcesu doszedł powolną i konsekwentną pracą. Warto jednak wspomnieć, że wielu z Was otrzyma dziś świadectwa z wyróżnieniem. W tym roku jest to 105 osób”.

Goście honorowi i podziękowania

W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele Powiatu Wschowskiego, na czele ze Starostą Wschowskim Waldemarem Starostą, oraz reprezentantki Banku Spółdzielczego we Wschowie, Marta Pytel, i firmy Stena Wschowa, Małgorzata Rutkowska. Pani dyrektor skierowała do nich słowa wdzięczności: „Bez Państwa zaangażowania i pracy te sukcesy nie byłyby możliwe. Dzięki Waszej pracy i choćby najdrobniejszym inicjatywom nasza szkoła jest miejscem, w którym młodzież może rozwijać swoje pasje i umiejętności, rozbudzać kreatywność”.

Uczniowie Zana rozpoczynają wakacje

Na zakończenie swojego wystąpienia, dyrektor Agata Karolczyk-Kozyra przypomniała uczniom o odpowiedzialnym spędzaniu wakacji: „Drogie uczennice i drodzy uczniowie, już za moment rozpoczniecie wymarzone wakacje. Pamiętajcie, że to nie tylko czas zabawy i odpoczynku, ale także dbania o swoje zdrowie i własne bezpieczeństwo. Gdziekolwiek będziecie, nie zapominajcie o rozwadze i przewidywaniu konsekwencji własnych czynów”.

Źródło: I LO Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl