TworzymyGłos Regionu

Unijny Piknik na orliku

Środa, 27 lipca 2011 o 16:41, autor: 1
Unijny Piknik na orliku

Centrum Kultury i Rekreacji oraz wschowski Fan Club Unii Leszno zapraszają na Unijny Piknik. Impreza odbędzie się w sobotę (30 lipca) od godziny 15 na orliku przy Zespole Szkół nr 1.  

- Piknik organizujemy z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego regionu – mówi Adrian Suda z FC Wschowa – O uśmiech na twarzach dzieci zadba grupa clownów z Fundacji dr Clown’a. Na orliku ustawiona będzie duża dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnych konkursach i zabawach. Przewidziane jest też wspólne grillowanie. Od godziny 15 toczyć się będzie turniej w piłkę nożną o puchar Burmistrza MiG Wschowa. Od 20 w Sali OSiR odbędzie się 2 część pikniku. – Wspólnie obejrzymy Grand Prix Włoch, po którym odbędzie się pokaz pirotechniczny. - Zabawy nie zorganizowalibyśmy gdyby nie pomoc firm i instytucji. W pierwszej kolejności jest to Centrum Kultury i Rekreacji, które jest współorganizatorem. Wspiera nas także Urząd Miasta i Gminy Wschowa oraz Wydział Promocji i Rozwoju. Nieoceniona jest pomoc Piekarni Gierczak, Masarni Osoweks, firmy Marino oraz HZZ Osowa Sień – wymienia Suda.  
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~FC WSCHOWA
29.07.2011 20:59

GWIAZDĄ UNIJNEGO PIKNIKU BĘDZIE MŁODY LESZCZYŃSKI BYK - TOBIASZ MUSIELAK! POCZĄTEK IMPREZY O GODZ. 15 - ZAPRASZAMY!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl