TworzymyGłos Regionu

reklama

UMiG Szlichtyngowa zaprasza do udziału w konkursie na „Kartkę Świąteczną”

Czwartek, 16 listopada 2023 o 13:13, aktualizacja Czwartek, 16 listopada 2023 o 13:20, autor: 0
UMiG Szlichtyngowa zaprasza do udziału w konkursie na „Kartkę Świąteczną”

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie na „Kartkę Świąteczną”. Inicjatywa ta ma na celu propagowanie tradycji Bożonarodzeniowych oraz rozwijanie zdolności plastycznych i artystycznych u najmłodszych.

Szczegóły konkursu

Uczestnicy mają za zadanie stworzyć kartkę w formacie A5. Technika wykonania kartki jest dowolna, co daje młodym artystom dużą swobodę wyrazu. Ważne jest, aby kartka nie zawierała tekstu życzeń.

Kategorie wiekowe i nagrody

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe: od 4 do 6 lat, od 7 do 9 lat oraz od 10 do 14 lat. Dla zwycięzców w każdej kategorii przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Terminy i sposób składania prac

Prace konkursowe należy składać do 29 listopada 2023 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Szlichtyngowa, w kopercie z dopiskiem „Konkurs na Kartkę Świąteczną”. Do pracy należy dołączyć wypełnione oświadczenie uczestnika.

Ogłoszenie wyników i ekspozycja prac

Laureatów konkursu poznamy do 4 grudnia 2023 roku. Wyniki, wraz z galerią zdjęć prac, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.szlichtyngowa.pl oraz na profilu Facebook gminy.

Kontakt dla uczestników: Anna Walner, tel. 65 549 23 27 wew. 18, e-mail: anna.walner@szlichtyngowa.pl.

Załączniki:

1. Regulamin Konkursu

2. Załącznik Nr 1 - Oświadczenie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl