TworzymyGłos Regionu

reklama

UMiG: 12 osób zainteresowanych TBS

Wtorek, 26 kwietnia 2016 o 09:42, autor: 5
UMiG: 12 osób zainteresowanych TBS

Jak informuje Urząd Miasta i Gminy Wschowa 12 osób wyraziło zainteresowanie mieszkaniami w ramach TBS. W związku z tym w ostatnią środę kwietnia oraz w każdą środę do końca maja w godzinach od 12:00 do 14:00 przedstawiciele Regionalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego będą prowadzić dyżury w UMiG Wschowa w pokoju nr 17 i rozmawiać z osobami zainteresowanymi tematem.

Jak mówi wiceburmistrz Miłosz Czopek dla elka.pl - 10 rodzin wstępnie wyraziło zainteresowanie mieszkaniami w ramach TBS już na pierwszym spotkaniu informacyjnym. Na stronie UMiG widnieje informacja, że zainteresowanych jest 12 osób, a na stronie stowarzyszenia, którego wiceburmistrz jest prezesem napisano, że 11 mieszkań zostało już wstępnie zarezerwowanych. (rak)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~wschowianin
26.04.2016 10:24

Dla przypomnienia: Wschowska gmina to ponad 20 000 osób !!!! Działania burmistrzów winny być skierowane w kierunku zaspokojenia potrzeb mieszkańców. Np. poprzez stworzenie warunków dla powstawania miejsc pracy w ilości kilkadziesiąt, kilkaset. A tu cały impet i oczko w głowie nadburmistrza skierowane na wstępne zainteresowanie ilu? Kilkunastu rodzin? Dajcie pracę tak jak obiecywaliście to ludzie sobie sami kupią mieszkanie.

avatar
~anonim
26.04.2016 11:16

On naprawdę ma upór maniaka . Panie burmistrzu nie idź pan tą drogą . Kto chce mieś widok grobów i całego cmentarza zaraz za oknami domu w którym mieszka ? . Wymyśl pan coś lepszego i realniejszego dla mieszkańców może dadzą się nabrać . Przecież pan w życiu jeszcze nic sensownego nie powiedział a co dopiero zbudował . Już mamy tyle zakładów pobudowanych przez pana że zabrakło ludzi do pracy w nich . Produkujemy na skalę przemysłową wyroby drewniane w Nowych Ogrodach ,z Ukrainy przybyli inwestorzy którzy też rozwinęli firmy na światową skalę a IKEA produkuje już nie tylko na Europę ale na cały świat . Tak tak mydlił nam pan oczy znacznie za długo . Pan jest dobry manipulator i krętacz pan znasz się na socjotechnice i pan dobrze wiesz że tonący brzytwy się chwyta . Takie bajeczki to opowiadaj pan dziecku a nie nam mieszkańcom . Za mało czasu już zostało na pańską wirtualną budowę tych szklanych domów . Czy pan masz pojęcie o terminach uzgodnień i czasie oczekiwania na różnego rodzaju pozwoleń . Za chwilę ta ziemia będzie potrzebna na rozbudowę cmentarza komunalnego bo przepisy już czekają do zatwierdzenia a pan opowiadasz o jakiejś budowie domów na tym terenie i ogłaszasz wielki sukces obecnego burmistrza . Co pan zrobił do tego czasu i jakie pan prowadzi inwestycje a upłynęło już 1.6 roku czasu . Pod pana rządami miasto się zwija inwestorzy omijają pana szerokim łukiem , zniszczył pan wszystkie firmy a wprowadził pan z innych miast znacznie droższe tylko po to żeby pokazać swoją zemstę i kto tu rządzi . Posprowadzał pan całe klany rodzinne z Głogowa i Wrocławia które koszą kasę na potęgę . Weź się pan za uczciwą pracę na rzecz miasta a pan pod płaszczykiem stosujesz zagrywki poniżej pasa . Nikt już z mieszkańców nie da się manipulować i w pańskie obietnice już nie uwierzą . Nawet pańskie ugrupowanie straciło zapał do bezwzględnego popierania pana bo nie widzą poprawy miasta lecz jego powolną agonię . Pan jesteś już wypalony pan swoją werwą i energię stracił na szukaniu wrogów i realizację chorej zemsty . Ulice brudne zielsko zarasta parki i stawy, dziury w ulicach, krzywe i koślawe chodniki ,droga na stadion wygląda jak polna droga no i najważniejsze smród na całe miasto , pobliskie rowy zatrute zużytym olejem . Tym pan się zajmij to pan nam obiecał że zrobi z tym porządek . A o remontach substancji mieszkaniowej która należy do gminy też pan nie zapomnij wyremontować bo już są wkurzeni na pana lokatorzy .

avatar
~Wyborca
26.04.2016 11:50

Anonim ma rację !

avatar
~Adam
26.04.2016 13:01

Czy tak trudno we Wschowie stworzyć miejsca pracy? Czy to wina słabej lokalizacji? Niestety pracuje w innym mieście i tylko dzięki temu stać mnie na życie we Wschowie od 1. do 1. Nie jestem z tych co narzekają...walczę by mojej rodzinie dać w miarę godne warunki życia. Kiedyś Wschowa była twardym zawodnikiem w rynku pracy, ale od kilku lat jesteśmy w letargu. Chyba z zamknięciem cukrowni skończyła się era rozwoju miasta po której lawinowo gasly kolejne zakłady pracy, nawet szewc przeniósł się do Leszna każdy walczy o kawałek chleba. Czy kolejna władza, następna coś zmieni?

avatar
~Podpatrywacz
27.04.2016 19:00

do anonim "Głupich nie sieją, sami się rodzą”.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl