TworzymyGłos Regionu

UKS Dynam Wschowa na turnieju w Grodzisku Wlkp.

Wtorek, 12 kwietnia 2022 o 09:06, autor: 1 691
UKS Dynam Wschowa na turnieju w Grodzisku Wlkp.

W sobotę 9 kwietnia podopieczni klubu UKS Dynam Wschowa uczestniczyli w XI Międzynarodowym Turnieju Taekwondo ETA o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

W turnieju wzięło udział około 80 zawodników i zawodniczek z 6 klubów tj. Grodziska Wielkopolskiego, Leszna, Wschowy, Dębna Polskiego, Nysy oraz Niemiec.

Rozegrała się rywalizacja w konkurencja takich jak układy formalne – poomse oraz walka sportowa - kyorugi (kamizelka zawodników taekwondo nazywa się HOGO i to właśnie za trafienie w nią przyznawane są punkty podczas zmagań),

Wszystkie konkurencje odbyły się pod okiem wykwalifikowanych trenerów Taekwon-do jak i​ wyszkolonych sędziów, którzy z uwagą oceniali przebieg rozgrywanych konkurencji. Poziom zawodów był bardzo wysoki, wszyscy byli doskonale przygotowani a zawody odbywały się bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.

Klub reprezentowali: Nina Walkiewicz, Otylia Walkiewicz, Julia Wróbel, Kalina Flieger, Katarzyna Rąk, Karina Kochman, Jan Monkiewicz, Oskar Panfiło, Aleksander Kaczor, którzy przywieźli złote, srebrne i brązowe medale.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie, doping i motywację.

(UKS Dynam Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~emi
12.04.2022 12:29

Super, wielkie gratulacje dla uczestników i trenerów za przygotowania do zawodów ;)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl