TworzymyGłos Regionu

Ukradł szczoteczki do zębów za ponad 800 złotych

– zatrzymany przez sławskich kryminalnych

Wtorek, 05 kwietnia 2022 o 14:44, autor: 0 891
Ukradł szczoteczki do zębów za ponad 800 złotych

W ręce sławskich kryminalnych wpadł 39 - letni mieszkaniec powiatu głogowskiego, który 21 marca br. odwiedził jedną ze sławskich drogerii. Łupem 39 - latka padły różnego rodzaju szczoteczki do zębów na kwotę ponad 800 złotych. Dzięki współpracy i zaangażowaniu sławskich strażników miejskich i policjantów z Głogowa ustalono personalia 39 - latka. Mężczyzna (5 kwietnia) został zatrzymany przez sławskich kryminalnych na terenie Głogowa.

Do zdarzenia doszło 21 marca br. w Sławie na terenie jednej z drogerii. Z relacji zgłaszającej wynikało, że przeglądając zapis z monitoringu sklepowego zauważono mężczyznę, który zainteresowany był regałami ze szczoteczkami do zębów i akcesoriami do nich. Po kilku minutach wykorzystując nieuwagę personelu drogerii mężczyzna ten opuścił sklep z towarem za który nie zapłacił. Jak się okazało były to szczoteczki do zębów różnego rodzaju - od sonicznych, elektrycznych po zwykłe oraz akcesoria do szczoteczek. Straty zostały wycenione na ponad 800 złotych.

W ustaleniu sprawcy kolejny raz pomocny okazał się monitoring miejski i zaangażowanie sławskich strażników miejskich, którzy krok po kroku śledzili trasę nieznanego sprawcy. Do sprawy włączyli się również głogowscy policjanci. Dzięki tej współpracy udało się ustalić dane personalne mężczyzny, którym okazał się 39 - letni głogowianin.

Mężczyzna został zatrzymany przez sławskich kryminalnych (5 kwietnia) na terenie Głogowa. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl