TworzymyGłos Regionu

reklama

Uczniowie z Zana nagrali piosenkę i wideoklip promujący ich szkołę

Niedziela, 18 kwietnia 2021 o 22:24, aktualizacja Niedziela, 18 kwietnia 2021 o 22:28, autor: 2
Uczniowie z Zana nagrali piosenkę i wideoklip promujący ich szkołę

Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu i wysłuchania piosenki w wykonaniu uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie, którzy wpadli na pomysł, aby swoją szkołę promować poprzez muzykę.

Tekst do piosenki napisał Wiktor Knaflewski, uczeń klasy drugiej o profilu humanistycznym, który razem z Hanią Kuzimowicz (uczennicą klasy pierwszej – profil humanistyczno-językowy), zaśpiewał w utworze „Tańcz”. 

Piosenka miała swoją premierę cztery dni temu (15 kwietnia) i od tego czasu na portalu youtube – gdzie można jej posłuchać - została wyświetlona już blisko 5.000 razy!

Nad projektem muzycznym i realizacja filmową teledysku czuwał nauczyciel języka polskiego i zajęć z dziennikarstwa – pan Tomasz Wojnarowski. 

Sam utwór „Tańcz” spotkał się z zainteresowaniem regionalnej rozgłośni radiowej – Radia Elka, w której przez najbliższe trzy dni (ok. godz. 10.45 i 16.45) będzie można posłuchać utworu uczniów z Zana. 

To wspaniała promocja nie tylko wschowskiego liceum, ale także naszego miasta i powiatu – dowód na to, że we Wschowie mieszkają młodzi ludzie pełni artystycznych talentów i życiowych pasji.

(1 LO Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ttrr
19.04.2021 07:42

Jak dla mnie bez szalu

avatar
~Marcin
19.04.2021 10:36

Oj tam, oj tam ;-) Jak na tak młody wiek, jest dobrze. Pan Wiktor może bardziej popowy, niż hip hopowy (ja się wychowałem na NWA czy NbN, więc się na tych nowych odmianach nie znam), natomiast Panna Hania jak najbardziej poprawnie. Myślę, że przy większym doświadczeniu i ciągłym doskonaleniu warsztatu, mogą zrobić jeszcze niejeden fajny projekt. Na pewno jest to fajna promocja. Na 100% lepsza od tej "Bo Święta są w nas".

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl