TworzymyGłos Regionu

reklama

Uciekał przed wymiarem sprawiedliwości, ale w końcu wpadł!

Zatrzymania dokonali wschowscy policjanci

Poniedziałek, 06 marca 2023 o 12:39, autor: 4
Uciekał przed wymiarem sprawiedliwości, ale w końcu wpadł!

Wschowscy kryminalni zatrzymali 39-latka, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listów gończych wydanych przez sądy we Wschowie i Łowiczu, nakazów doprowadzenia wydanych przez sądy w Zduńskiej Woli i Ostrzeszowie, a także na podstawie prokuratorskiego zarządzenia wydanego w Warszawie.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się na terenie jednej z pobliskich miejscowości. Następnie skontaktowali się z właścicielem posesji, na której miał przebywać 39-latek. Właściciel w rozmowie telefonicznej oznajmił, że jest na wyjeździe. 55 – latek był wyraźnie zdenerwowany, w tle słychać było inny męski głos.

Po przybyciu na miejsce policjanci zastali zamknięte drzwi do posesji. Mundurowi zdecydowali się zajrzeć do środka przez otwarte okno dachowe. W środku zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich podjął próbę ucieczki, jednak policjanci byli szybsi i zatrzymali go na miejscu. Okazało się, że był to poszukiwany 39-latek. Policjanci w domu, w którym przebywali mężczyźni znaleźli marihuanę i kilkanaście gramów substancji psychotropowych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Exa
06.03.2023 15:54

Inaczej w tym mieście nigdy nie będzie. ĆPUNOWO.

avatar
~Heniu
06.03.2023 17:11

Ten co ukrywał gościa dostanie większą karę niż ten co się ukrywał.

avatar
~Zzzz
06.03.2023 19:41

Wschowa to druga Góra same skrzywione psychicznie narkomanii i pełno dilerów biała śmiercia a policją śpi

avatar
~kolega
07.03.2023 00:35

Krzychu... PDW !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl