TworzymyGłos Regionu

reklama

Uciekając policji połamał sobie obie nogi

Wtorek, 08 marca 2011 o 14:49, autor: 3
Uciekając policji połamał sobie obie nogi

O tym, że nie warto uciekać policji przekonał się dzisiaj 30-letni wschowianin, który chcąc uciec policjantom wyskoczył z II piętra na skutek czego połamał sobie obie nogi. Policjanci kilka minut po godzinie 6-stej zapukali do drzwi 30-letniego mieszkańca ul. Jagiellońskiej we Wschowie, aby go zatrzymać zgodnie z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, wydanym przez Sąd Rejonowy we Wschowie. Pomimo wezwań policjantów do otwarcia mieszkania, drzwi pozostawały zamknięte. Po kilku minutach,obawiając się ich wyważenia, otworzyła matka skazanego. Mężczyzna jednak zdążył w międzyczasie zejść na balkon piętro niżej. Policjanci niezwłocznie zapukali do mieszkania sąsiadki i wtedy w obawie przed zatrzymaniem poszukiwany postanowił wyskoczyć . Upadek okazał się jednak na tyle niefortunny, że złamał sobie obie nogi. - poinformował nas Tomasz Szuda Mł. asp. we wschowskiej policji. Obecnie mężczyzna trafił do szpitala gdzie udzielono mu pomocy, a następnie zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności. (mł. asp. Tomasz Szuda)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~dorota
08.03.2011 15:08

czy to N...???

avatar
~Abri
13.03.2011 20:48

Trudno się dziwić temu człowiekowi, przy obecnym tempie życia, wydarzeń zmieniających się w mikrosekundach, kara "x LAT pozbawienia wolności" prowadzi do katastrofalnego zniszczenia psychiki skazanego. Po wyjściu nie ma szans na powrót do normalnego życia. Z pewnością ogromna część skazanych na karę więzienia wolałaby, aby zadano im karę fizyczną i mogliby wrócić do normalności. "Cywilizowane" państwa zabroniły kar cielesnych, ponieważ pozostawiały one widoczne ślady i trudno było je zataić, natomiast ślady w sferze emocjonalnej są ukryte, lecz pozostają w człowieku do końca życia. Nawet jeden dzień więzienia jest dla umysłu karą dożywotnią.

avatar
~MTS
15.03.2012 02:24

Ale do pieprzyłeś Abri ;)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl