TworzymyGłos Regionu

Turniej siatkówki plażowej w Lginiu już jutro![ZAPOWIEDŹ]

Piątek, 06 sierpnia 2021 o 09:26, aktualizacja Piątek, 06 sierpnia 2021 o 09:42, autor: 4 1699
Turniej siatkówki plażowej w Lginiu już jutro![ZAPOWIEDŹ]

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z Lginia zapraszają na charytatywny turniej siatkówki plażowej w kategorii "dwójki open". Turniej rozgrywany jest dla Marysi z Brenna chorej na SMA1.

Turniej odbędzie się 7 sierpnia na plaży głównej w Lginiu. Start godz. 9:30.

Zapisy przyjmowane są  telefonicznie pod nr: 661 100 957

Wpisowe od pary 40 zł.

Cały dochód z imprezy przeznaczony dla Marysi!

Zapraszamy!

(CKIR we Wschowie)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Adaś
03.08.2021 10:55

Rozumiem tą tragedię i konieczną chęć pomocy dziecku ale aby w kraju bogatej UE, w XXIw. rdzeniowy zanik mięśni w postaci ostrej nie był refundowany z NFZ to tego nie rozumiem. Coś takiego nie powinno mieć miejsca ( to wielka skaza dla rządu) aby rodzice musieli szukać pomocy dla uratowania swojego dziecka na festynach czy "ulicy". Min. Zdr. przepuszcza przez palce i marnuje wiele mln i na to NFZ stać ( np. respiratory) a dla tego konkretnego przypadku już nie ma środków ? To nie fair. Adaś

avatar
~Urszula Chudak
04.08.2021 14:14

Możemy tylko domyślać się, co czują rodzice Marysi, w tej heroicznej walce o pieniądze, na najdroższy lek świata. Panie Adasiu, ma Pan całkowitą rację - logicznie rzecz biorąc - powinni w tym momencie móc liczyć na pomoc państwa. Rządzący jednak w pierwszym rzędzie myślą o sobie, niezależnie po której stronie sceny politycznej, ta władza akuratnie leży. Aktualna między innymi, próbuje suto podwyższyć sobie wynagrodzenia. Z wielkim smutkiem przeczytałam dzisiaj wypowiedź Pana Posła Asta, dla jednego z największych ogólnopolskich dzienników. Na pytanie dziennikarza, jak ocenia tę sprawę odpowiedział: "Poziom wynagrodzeń polskich parlamentarzystów, generalnie najniższy w Europie, jest żenujący". Zdaniem Pana Posła, dotychczasowe uposażenie miesięczne - kilkunastotysięczne, jest na "żenującym poziomie". Komentarz zostawiam Państwu.

avatar
~zza winkla
05.08.2021 15:44

Co to za stwierdzenie pana posła - " .....generalnie najniższy w Europie." , a gdzie optymizm i tezy - że to My uczyliśmy francuzów jeść widelcem a bauera orać pole ?

avatar
~"""Prawda was Wyzwoli"""
05.08.2021 18:41

Jak to możliwe, że obecnie rządzący w tym i ten poseł tylnymi drzwiami przyznają sobie kolosalne podwyżki dotychczas niespotykane, bowiem w granicach 60%, a nie ma w tym państw pieniędzy na leczenie ciężko chorych dzieci !!!!!. Jakim trzeba być człowiekiem .... jakie trzeba mieć nieczułe serce by do takiego stanu doprowadzić system leczenia chorych dzieci i nie tylko by musiały "prosić ludzi, media...." o pieniądze na swoje leczenie, rotowanie życia a tym czasem oni pławią się w naszych pieniądzach !!!!!., I to są nasi posłowie !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl