TworzymyGłos Regionu

Turbosprężarka - regeneracja i czyszczenie turbin

Środa, 15 marca 2023 o 06:00, aktualizacja Wtorek, 14 marca 2023 o 15:10, autor: 0 115
Turbosprężarka - regeneracja i czyszczenie turbin

Bosch Service Dariusz Pawlik prowadzi w Stalowej Woli dedykowaną pracownię regeneracji i czyszczenia turbin. Na rynku motoryzacyjnym działają od 1994 roku i zajmują się naprawą, regeneracją oraz sprzedażą części samochodowych.

Głównym profilem usług świadczonych przez Bosch Service Pawlik jest sprzedaż, diagnostyka, regeneracja i czyszczenie turbosprężarek. Elementy te są wyważane i ważone wyłącznie na nowoczesnych urządzeniach niemieckiej firmy Schneck - światowego lidera w tej dziedzinie. Jak wiadomo, większość turbosprężarek wykonanych na potrzeby wstępnego montażu w nowych autach, jest wyważana fabrycznie.

Trzeba wiedzieć, że cały proces regeneracji turbiny odbywa się w warunkach wręcz laboratoryjnych. Zastosowanie profesjonalnych maszyn i urządzeń, a także ogromne doświadczenie mechaników zdobywane przez długie lata działalności pozwala na rozwiązanie wielu skomplikowanych problemów podczas regeneracji turbin samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych. Jako autoryzowany serwis, montaż oryginalnych części firmy Melett podczas naprawy daje klientom serwisu gwarancję prawidłowej i bezawaryjnej pracy turbosprężarki, a co za tym idzie - udzielenie dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów. Do każdego zregenerowanego podzespołu dołączany jest protokół wyważenia wysokoobrotowego i karta gwarancyjna z dodatkowymi instrukcjami dotyczącymi montażu, eksploatacji oraz wskazówki z ustalenia, z jakiego powodu uległ uszkodzeniu regenerowany podzespół.

Jako autoryzowany serwis samochodowy – Bosch Diesel Car Service wszyscy pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, co daje pewność, że najnowsze rozwiązania w silnikach diesla, czy benzyny z turbodoładowaniem nie są im obce, a ich naprawa będzie przeprowadzona na najwyższym z możliwych poziomów. To, co wyróżnia firmę Bosch Service Pawlik na rynku regeneracji turbin samochodowych to obecność w sieci autoryzowanych warsztatów Melett stworzonych do obsługi tych podzespołów na najwyższym poziomie, jaki obecnie jest dostępny na świecie.

Z usług serwisu możesz skorzystać także za pośrednictwem kuriera. Wystarczy wymontować podzespołów i zapakowany przekazać kurierowi, który dostarczy go do siedziby firmy. W ciągu 1-2 dni roboczych wróci on na wskazany przez klienta adres wraz z pełną dokumentacją z przeprowadzonej regeneracji.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl