Trzeci w zawodach, trzeci w generalce

Środa, 31 lipca 2013 o 17:04, autor: 0

Robert Jaromin walczy o medal Mistrzostw Polskie w klasie Masters. Nasz zawodnik stanął na najniższym stopniu podium  w zawodach Człuchowie na Pomorzu. Trzeci był w obydwu wyścigach, zgromadził 80 punktów i znajduje się na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej Po plecach Jarominowi depcze Jacek Lonka z MKS Nekla, który w Chłuchowie był 2 razy drugi, zdobył o 10 punktów więcej i zbliżył się do naszego zawodnika w generalce na 4 punkty. Obydwaj motocrossowcy nie tracą dystansu do drugiego w klasyfikacji Mirosława Kowalskiego z Człuchowskiego AutoMotoKlubu. Coraz większą przewagę zyskuje lider Jacek Olszewski z Jastrzębia Lipno, który wygrał pomorską rundę. W zawodach wystartowali także Janusz Piotrowski, który był szósty w klasie Masters i jest na 5 pozycji w klasyfikacji sezonu oraz Igor Ziemikiewicz, który został sklasyfikowany na 6 pozycji i w generalce zajmuje 6 miejsce. Klubowo Wschowski Klub Motorowy zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji sezonu. (mij)