TworzymyGłos Regionu

reklama

Tragiczny finał poszukiwań

Wtorek, 13 listopada 2018 o 13:33, aktualizacja Piątek, 16 listopada 2018 o 09:30, autor: 1
Tragiczny finał poszukiwań

9 listopada znaleziono ciało 53-letniej kobiety, mieszkanki miejscowości Łupice (gmina Sława).  W poszukiwaniach kobiety brali udział policjanci, strażnicy miejscy, strażacy, ratownicy wodni, mieszkańcy gminy Sława, rodzina i przyjaciele. Policja dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się we wspólne działania, których celem była ochrona zdrowia i życia ludzkiego.

53-letnia Urszula Urbańska 7 listopada była widziana po raz ostatni.

- 7 listopada, w środę rano, kobieta pojechała do pracy w pieczarkarni i tam była widziana po raz ostatni.  Zaniepokojona rodzina postanowiła fakt ten  zgłosić na Policję. Komendant Powiatowy we Wschowie ogłosił alarm. Sprawdzano wszystkie napływające sygnały. Ustalono, że kobieta mogła przebywać w kompleksie leśnym w Dębowie w gminie Sława - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa - Zaangażowane służby, mieszkańcy pobliskich miejscowości, rodzina, przyjaciele prowadzili intensywne działania  poszukiwawcze. Od wczesnych godzin rannych sprawdzano skrupulatnie wyznaczone po kolei sektory. W godzinach popołudniowych (9 listopada) w niewielkim kompleksie leśnym, w okolicach miejsca zamieszkania zostało odnalezione ciało kobiety. Okoliczności śmierci nad nadzorem wschowskiej prokuratury wyjaśniają policjanci.

Policja dziękuje wszystkim służbom i osobom, które uczestniczyły w akcji poszukiwawczej

- Dziękujemy za społeczne zaangażowanie i udział w poszukiwaniach, gdzie każda minuta jest na miarę złota - dodaje Oficer Prasowy KPP Wschowa.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~MK
13.11.2018 17:52

Wyrazy współczucia dla Rodziny +++

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl