TworzymyGłos Regionu

reklama

To były ostatnie zajęcia w ramach projektu „Zdrowe ciało - zdrowa głowa” (ZDJĘCIA)

Piątek, 27 maja 2022 o 09:01, aktualizacja Piątek, 27 maja 2022 o 09:29, autor: 0
To były ostatnie zajęcia w ramach projektu „Zdrowe ciało - zdrowa głowa” (ZDJĘCIA)

Zadanie publiczne pt. "Zdrowe ciało - zdrowa głowa" dofinansowane przez PZU z funduszu prewencyjnego Pomoc To Moc, realizowane przez Stowarzyszenie Bis dobiegło końca. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbyło się spotkanie mł. asp. Wiolety Dąbskiej (KPP Wschowa) z przedszkolakami.

Tak minione wydarzenie podsumowuje Pani Ada Knieć ze Stowarzyszenia Bis:

Pani Wioleta poprowadziła bardzo aktywne spotkanie w formie zabawy, śpiewu, bajek oraz testu sprawdzającego na temat: internet, cyberprzemoc, hejt, cyberprzestępczość. Dzieci słuchały z zainteresowaniem, bardzo chętnie odpowiadały na zadane pytania. Opowiadały o swoich doświadczeniach ze zbyt długiego korzystania z telefonów, internetu. Na koniec świetnie rozwiązały test sprawdzający zdobytej podczas spotkania wiedzy. Po spotkaniu dzieci bardzo chętnie rozpoczęły rozmowę z Panią Wioletą na temat policyjnych akcesoriów, które miała przy sobie. Jako organizatorzy bardzo cieszymy się z tak pozytywnego odzewu na nasze zaproszenie.

Stowarzyszenie Bis na realizację projektu "Zdrowe ciało-zdrowa głowa" otrzymało dofinansowanie w wysokości 17 tys. zł. od Fundacji PZU. Wcześniej mieszkańcy gminy Wschowa mieli okazję wziąć udział w wyjazdach na pływalnię do Głogowa, a także uczestniczyć w wykładach edukacyjnych. Celem projektu było promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz ochrony zdrowia.

Źródło/foto: Stowarzyszenie Bis

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl