TworzymyGłos Regionu

Termomodernizację Urzędu w Sławie otrzymujemy w prezencie

Środa, 04 kwietnia 2012 o 12:03, autor: 1 828
Termomodernizację Urzędu w Sławie otrzymujemy w prezencie

Gmina Sława ogłosiła przetarg na termomodernizację Zespołu Szkół w Ciosańcu, Gimnazjum w Sławie oraz Urzędu Miejskiego. Po rozpatrzeniu nadesłanych ofert wybrano najtańszą w kwocie 2939277,86. Wykonawcą będzie Zakład Usług Ogólnobudowlanych Mirosław Miałkowski z Kłody k/Rydzyny (woj. wielkopolskie)

16 firm - mówił na sesji rady miejskiej w Sławie skarbnik gminy Jarosław Hermaszewski - złożyło oferty. Najdroższa opiewała na kwotę ponad 5 milionów, najtańsza wynosiła niespełna 3 miliony. W budżecie zarezerwowano na tę inwestycję niecałe 4 miliony złotych. Oferta, która została pozytywnie rozpatrzona jest o milion złotych tańsza. Termomodernizację urzędu otrzymujemy w pewnym sensie w prezencie - mówił skarbnik - ponieważ gmina oszacowała wydatki na same budynki szkolne w kwocie 3 200 000. Termin zakończenia inwestycji, to 31 sierpnia 2013 roku.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~diabolo
15.04.2012 10:57

Oczywiście wszystko z oszczędności jak by inaczej. Panie i Panowie urzędnicy przecież tak ciężko pracują ,że muszą posiadać ciepłe posadki. A dzieci niech marzną na powietrzu w oczekiwaniu na bus szkolny. Brawo MMiG Sława .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl