TworzymyGłos Regionu

reklama

Termomodernizacja w Sławie i Ciosańcu

Czwartek, 12 lipca 2012 o 13:56, autor: 0
Termomodernizacja w Sławie i Ciosańcu

Trwa remont szkół w Sławie i Ciosańcu. Termomodernizacja zostanie przeprowadzona w Zespole Szkół w Ciosańcu, w Gimnazjum w Sławie, a także w budynku Urzędu Miejskiego w Sławie. Całość inwestycji kosztować będzie 3 miliony 200 tysięcy złotych.

- Udało nam się załatwić 3 budynki w jednym przetargu – mówi burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła – Nie ukrywam też, że cena jest bardzo dobra, bo trafiliśmy z przetargiem w moment tzw. oczekiwania inwestycyjnego, kiedy wiele firm nie miało innej pracy. W tej chwili ekipa opuściła Ciosaniec i przeniosła się do Gimnazjum w Sławie. Prace w Ciosańcu będą jednak kontynuowane. Jak się okazało po dodatkowej ekspertyzie w obydwu szkołach potrzebna będzie także wymiana dachu. – Po zakończeniu placówki zyskają nowy imponujący wygląd. Próbkę tego widać już dziś w Ciosańcu. Remontowi poddany zostanie także budynek Urzędu Miejskiego w Sławie. Oprócz termomodernizacji dobudowana zostanie winda i 4 nowe pomieszczenia, z których korzystać będą mieszkańcy gminy i urzędnicy. – Zwracano nam uwagę, że wiele miejsc i budynków w gminie nabiera nowy piękny wygląd, a urząd jest szary. Wychodzimy więc naprzeciw tym głosom – dodaje burmistrz. Przetarg wygrała firma z Rydzyny. Inwestycja zaplanowana jest na 2 lata. Zostanie więc zakończona w roku 2013. Zdjęcia z Ciosańca i wywiad z burmistrzem w krótkim materiale wideo:  
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl