TworzymyGłos Regionu

reklama

Teatr dla dzieci

"Być dorosłą chciała i na miotle odleciała"

Sobota, 12 października 2019 o 01:16, aktualizacja Wtorek, 15 października 2019 o 22:49, autor: 1
Teatr dla dzieci

16 pażdziernika o godzinie 17:30 spektakl teatralny i profilaktyczny "Być dorosłą chciała i na miotle odleciała". 

Zapraszamy serdecznie na spektakl teatralny dla dzieci 16.10.2019 r. na
godz. 17:30. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej CKiR /wejście
przez Klubokawiarnię Piętro/. Wstęp: jeden uśmiech :)

„BYĆ DOROSŁĄ BARDZO CHCIAŁA I NA MIOTLE ODLECIAŁA”

Bajka o zasadach bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym. W dzisiejszych czasach, kiedy dzieci muszą być coraz bardziej samodzielne, aspekt ich bezpieczeństwa wysuwa się na pierwszy plan. W szkole, w domu, czy w drodze, dzieci muszą się nauczyć, jak radzić sobie w różnych, niejednokrotnie trudnych sytuacjach. Nasz spektakl w przystępny i zabawny sposób wskazuje młodym widzom odpowiednie wzorce zachowań. 

Pomaga zrozumieć, dlaczego należy uważać na nieznajomych, jak bezpiecznie poruszać się po drogach lub jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w wolnym czasie. Żywy udział publiczności w spektaklu dodatkowo pomoże dzieciom zapamiętać najważniejsze zasady i ułatwi korzystanie z tej wiedzy w przyszłości. Karolinka mała czarodziejka ma już dosyć słuchania rodziców. Przypadkiem natrafia w starej księdze na eliksir, dzięki któremu mogłaby się już stać dorosła, ale brakuje jednego składnika, żeby go pozyskać udaje się samotnie do miasta na swojej miotle. Tylko czy jej wiedza dotycząca bezpieczeństwa wystarczy, aby szczęśliwie przebyć drogę tam i z powrotem? Czy przygody jakie przeżyje nasza bohaterka wraz z dziećmi pomogą jej wyciągnąć właściwe wnioski?

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~123
14.10.2019 05:57

Napewno pójdziemy

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl