TworzymyGłos Regionu

reklama

Tak się bawi Sława

- minął drugi dzień Rap Stacji

Sobota, 09 lipca 2022 o 10:40, aktualizacja Sobota, 09 lipca 2022 o 16:36, autor: 0
Tak się bawi Sława

W Sławie trwa największe muzyczne święto w regionie! W tym tygodniu Sława jest stolicą polskiego rapu! Wczoraj artyści występowali jednocześnie na dwóch scenach ustawionych w pobliżu Jeziora Sławskiego. Na scenie głównej wystąpiły aktualnie najpopularniejsze gwiazdy z polski jak: Duo Face, KOSA, Young Multi, Kukon, Malik Montana, Guzior, White 2115, Bedoes, Szpaku, Kizo.

Old School Stage to zaś miejsce dla weteranów. To tam posłuchać można największych przebojów z młodości starszych słuchaczy. Wystąpili tam pionierzy polskiej sceny hip-hop i rap tacy jak: JWPBC, WSRH, Peja , Sokół, HEMP GRU, Gruby Mielzky.

Poza koncertami cały dzień odbywały się imprezy na kontenerze RedBulla, Rap Plaży oraz inne wydarzenia towarzyszące jak freestyle, graffiti, koszykówka czy też strefa gamingowa. Bawiliście się niesamowicie, a artyści zrobili świetne widowisko!

Przed nami finałowy dzień festiwalu, to dziś wystąpią największe gwiazdy! Nie ma na co czekać, zapraszamy do Sławy!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl