Uczestniczki tegorocznego projektu, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławie, wspólfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego rozpoczęły zajęcia od kursu samoobrony. Lekc... więcej
W związku z wejściem w życie uchwały Rady Ministrów z dnia 27 września 2011r. w sprawie ustanowienia rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne, Urząd Miast... więcej
26 września między 15:00 a 17:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Sława, odbędą się konsultacje dotyczące projektu programu współpracy Gminy Sława z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami,... więcej
Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl
Drogi Czytelniku
Obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO"). Wprowadza ono szereg zmian, istotnych zwłaszcza dla rynku online.
Administratorem Twoich danych osobowych jest PROTEKST Komputer. Nasze pełne dane znajdziesz w polityki prywatności. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgód, o które prosimy Twoje dane zostaną przekazane do naszych Zaufanych Partnerów. Ich pełną listę możesz sprawdzić w naszej polityce prywatności.
W celu świadczenia najwyższej jakości usług zarówno my, jak i nasi Zaufani Partnerzy na naszej stronie korzystamy z tzw. plików cookie w celu: lepszego doboru prezentowanych treści, personalizowania reklam a także w celu analizowania ruchu na stronie. Niektóre podmioty trzecie wymagają Twojej zgody na zbieranie danych, aby móc wyświetlać Ci spersonalizowane treści i reklamy. Dzięki takiemu wykorzystaniu technologii cookie jesteśmy w stanie emitować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji.
Klikając przycisk „wyrażam zgodę" zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej.
W każdej chwili możesz edytować wyrażone zgody (również całkowicie je wycofać) postępując zgodnie z instrukcją na stronie naszej polityki prywatności.